چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۶
کد مطلب : 114155
جالب است ۰
استاندار خوزستان گفت: موضوع رفع نقاط حادثه خیز جاده ای در مسیر حرکت زائران اربعین حسینی ضروری است و این اقدام باید با فوریت در استان مورد پیگیری قرار گیرد.
 مهر، علی اکبر حسینی محراب ظهر امروز سه شنبه در ستاد اربعین حسینی خوزستان اظهار کرد: باید اتاق‌های سرد به تعداد کافی و در فاصله‌های کوتاه در پایانه‌های مرزی ایجاد شود تا زائران دچار گرمازدگی نشوند.
استاندار خوزستان بیان کرد: استفاده از امکانات سپاه، ارتش و سایر نهادها با مدیریت بهداشت و درمان، برای جلوگیری از گرمازدگی زائران مورد توجه دستگاه‌های مربوطه قرار گیرد.
وی گفت: همچنین با توجه به گرمای هوا بحث آب و یخ مواکب در پایانه‌های مرزی، از دیگر اولویت‌های اصلی ما بوده و باید به طور جدی دنبال شود.
استان خوزستان عنوان کرد: برخی دستگاه‌ها از تجهیزات مناسب مانند کانکس برخوردار هستند که در صورت اختصاص این امکانات به مواکب، فرآیند خدمات رسانی به زائران با کیفیت بهتری انجام خواهد شد.
حسینی محراب با بیان اینکه تمامی کارهای مرتبط با اربعین باید با جدیت دنبال شود گفت: ایام اربعین فرصت مناسبی برای خدمت‌رسانی به مردم و زوار حسینی بوده و باید نسبت به حل مشکلات موجود در مرزهای استان اهتمام بیشتری داشت.
وی بر ضرورت رفع فوری نقاط حادثه خیز جاده‌ای در مسیر زائران اربعین تاکید کرد و گفت: تمهیدات لازم برای پایداری برق مواکب، تأمین آب شرب، نصب سایبان و مه‌پاش همواره باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس تقویم رسمی کشور چهارم شهریور برابر با ۲۰ صفر ۱۴۴۵ هجری شمسی اربعین حسینی است.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcene8znjh8zzi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما