سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۹
کد مطلب : 114143
جالب است ۰

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: با توجه به گرمای هوا و استفاده از وسایل سرمایشی، تقاضا برای برق در استان خوزستان بسیار افزایش یافته به طوری که مصرف برق  نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۵ درصد افزایش یافته است.
کامران حدادی افزود: همزمان با نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ گرمای هوا در استان خوزستان به بالای ۴۹ درجه سانتیگراد خواهد رسید. همکاران ما و گروه‌های عملیاتی شرکت  توزیع نیروی برق خوزستان در آماده باش کامل هستند تا برق مطمئن و پایدار برای حوزه‌های امتحانی کنکور سراسری در سراسر استان تامین شود تا داوطلبان عزیز کنکور در آرامش کامل آزمون خود را برگزار نمایند و ضروری است تا مردم و مشترکان برق در استان خوزستان نیز با رعایت مصرف برق به تامین برق پایدار به خصوص در روز‌های کنکور کمک نمایند.
 
وی ادامه داد:    پویش  با انرژی  با هدف تشویق مردم به کاهش مصرف برق در فصل گرم سال راه اندازی شده است وتا کنون  ۵ نفر از مشترکین خوزستانی  که در پویش با انرژی ثبت نام و ۱۵ درصد  کاهش مصرف داشته اند به قید قرعه برنده  جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی شده اند.  از مردم استان درخواست می‌شود  که با رعایت نکات ساده‌ی مصرف برق، به پایداری شبکه برق در این ایام گرم سال کمک کنند و همچنین در پویش  با انرژی شرکت کرده و از شانس خود برای برنده شدن جوایز ارزنده مانند خودروی اتوماتیک و جوایز میلیونی استفاده کنند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcbaab8frhb88p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما