دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۹
کد مطلب : 114113
جالب است ۰
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، علی فرهادنژاد با اشاره به حادثه تلخ مرگ کودک دزفولی بر اثر سگ گزیدگی و ابتلا به هاری در خرداد امسال بیان کرد: وقوع این حادثه دردناک موجب شد تا جمع آوری سگ‌های بدون صاحب به مطالبه‌ای جدی در دزفول تبدیل شود.

وی افزود: شهرداری دزفول در راستای وظایف قانونی ابلاغی وزارت کشور و در پاسخ به مطالبه‌های مردم دزفول، تیم‌های جمع آوری سگ‌های بدون صاحب را به سه برابر افزایش داده است و روند جمع‌آوری این سگ‌ها را به طور اصولی تا رفع کامل نگرانی شهروندان ادامه می‌دهد.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول گفت: علاوه بر تیم‌های جمع آوری سگ‌های بدون صاحب شهرداری، بهره گیری از تیم‌های تخصصی سایر شهر‌ها نیز برای جمع آوری اصولی و عقیم سازی این سگ‌ها آغاز شده است.

وی همراهی مردم و شهرداری‌های شهرستان دزفول را ضروری دانست و افزود: انتظار از شهروندان دزفول اجتناب از غذا دادن به این سگ‌ها است چراکه غذارسانی به این سگ‌ها موجب جذب آنها به مناطق شهری و مسکونی و کمک به زاد و ولد آنها می‌شود.

فرهادنژاد اظهارکرد: شهروندان دزفول درصورت مشاهده سگ‌های بدون صاحب می‌توانند گزارش‌های خود را به سامانه ۱۳۷ شهرداری دزفول اطلاع دهند که تمام این گزارش‌ها حداکثر طی ۲۴ ساعت با اعزام تیم‌های جمع آوری سگ‌های بدون صاحب شهرداری رسیدگی می‌شوند.

وی ادامه داد: بیشترین گزارش‌های مردمی پیرامون مشاهده سگ‌های بدون صاحب در مناطق حاشیه‌ای شهر دزفول است که جمع آوری اصولی این سگ‌ها با تیم‌های تخصصی به طور مستمر در حال انجام است.
https://deyarkaroon.ir/vdciz5azpt1azz2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما