دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۸
کد مطلب : 114111
جالب است ۰

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، علی محسنی‌نسب با تاکید بر الزامی بودن ثبت‌نام در سامانه سپند برای متقاضیان سرویس مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳، گفت: برای استفاده دانش‌آموزان از سرویس مدارس، والدین باید نسبت به ثبت‌نام و ثبت درخواست خود در سامانه سپند به نشانی https://irtusepand.ir اقدام کنند،  بنابراین متقاضیان سرویس مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ باید نسبت به ثبت‌نام در سامانه سپند اقدام کنند و مهلت ثبت‌نام سرویس مدارس در سامانه سپند نیز تا ۲۱ تیرماه تمدید شده است.
وی افزود: با توجه به مصوبه هیات وزیران در سال ۱۴۰۲، استفاده از سرویس مدارس تنها در صورت ثبت‌نام در سامانه سپند انجام می‌شود و مدارس، دیگر مانند گذشته مجاز نیستند حمل و نقل دانش‌آموزان را از طریق مسافربر‌های شخصی انجام دهند.  در این سامانه اطلاعات مربوط به نرخ‌نامه مصوب حمل و نقل دانش‌آموزی، رانندگان، خودرو‌ها و مسیر‌های سرویس مدارس به طور کامل ثبت می‌شود و در دسترس والدین قرار می‌گیرد.
محسنی نسب ادامه داد: تاکنون بسیاری از کسانی که متقاضی سرویس مدارس هستند هنوز در این سامانه ثبت نام نکرده‌اند و باید هر چه زودتر در این زمینه اقدام کنند. هر چند این سامانه مشکل فنی دارد، اما شرایط به گونه‌ای نیست که امکان ثبت‌نام وجود نداشته باشد.
 
https://deyarkaroon.ir/vdcgqt9qqak9qq4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما