يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۳
کد مطلب : 114081
جالب است ۰
 به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : در فصل تابستان ضروری است که مشترکان برای کاهش مصرف خود تلاش کنند، در اهمین راستا، "پویش با انرژی" فرصتی برای مشترکان است تا ضمن کمک به حفظ پایداری شبکه برق، از جوایز ارزنده‌ای نیز بهره‌مند شوند.

علی خدری افزود : این شرکت در راستای تشویق مشترکان به کاهش مصرف برق در فصل گرم سال، به مشترکینی که مصرف برق خود را ۱۵ درصد کاهش دهند، جوایزی نقدی، خودرو و لوازم الکتریکی اهدا می‌کند..

وی با بیان اینکه مشترکان می‌توانند با دانلود و نصب برنامه با انرژی در این طرح شرکت کنند، افزود: در این برنامه راهکار‌های مختلفی برای کاهش مصرف برق ارائه شده تا مشترکان بتوانند از جوایز نفیس این شرکت بهره‌مند شوند، ماه گذشته ۲ دستگاه خودرو به برندگان خوزستانی تعلق گرفت که برنامه قرعه کشی از شبکه نسیم منتشر شد.

خدری ادامه داد: برای تیرماه نیز سه دستگاه خودرو در نظر گرفته شده که در صورت استقبال مردم و مشترکان از طرح‌های مدیریت مصرف، امکان افرایش جوایز در ماه‌های پیش رو وجود دارد و به شهروندان توصیه می‌کنیم با پیوستن به پویش با انرژی، در صرفه جویی هرچه بیشتر برق و حفظ پایداری شبکه، همراه این شرکت باشند.

بر اساس این گزارش شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دارای بیش از یک میلیون و ۱۱۲ هزار مشترک است که از این تعداد ۳۳ درصد مشترکان روستایی هستند.
https://deyarkaroon.ir/vdcc40qss2bqsx8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما