يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۲
کد مطلب : 114079
جالب است ۰

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، صغری رستمی با اشاره به برگزاری نشست هم‌اندیشی با نمایندگان آموزش و پرورش اهواز، گفت: پیرو این نشست، چالش‌های زیست محیطی شناسایی و با توجه به اهمیت برنامه‌ریزی جدی به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و همچنین پیشبرد اهداف کلان سازمان حفاظت محیط زیست، بررسی وضعیت محیط پیرامونی مدارس در قالب طرح «خوزستان پاکیزه» در دستور کار قرار گرفته است.  
وی افزود: امروز شاهد هستیم وضعیت مدیریت پسماند به مهمترین چالش زیست محیطی در شهر اهواز تبدیل شده است. با توجه به اهمیت و ضرورت این موضوع، با هماهنگی‌های بین محیط زیست اهواز و اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ اهواز، بازدید مشترکی از وضعیت مدیریت پسماند پیرامون مدارس این ناحیه در کوی رمضان، کوی علی آباد و منبع آب آغاز شده است.
رستمی ادامه داد: تخلیه‌های غیر مجاز پسماند و نخاله‌های ساختمانی در اراضی پیرامون مدارس، فروش غیرمجاز دام در مجاورت مدارس و رعایت نکردن زمان انتقال پسماند در مخازن شهر (ساعت ۱۱شب) توسط شهروندان از مهمترین چالش‌های زیست محیطی محیط پیرامونی مدارس مورد بازدید بوده و با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت پاکسازی فضای پیرامونی مدارس، هماهنگی لازم با شهرداری‌های مناطق ۳ و ۷ انجام شده و در حال پیگیری است.  
 
https://deyarkaroon.ir/vdcjaxevhuqevyz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما