شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۶
کد مطلب : 114052
جالب است ۰
نخستین نشست هنرمندان نوجوان دختر خوزستانی به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان برگزار شد.
مهر، آرزو حسین سنگی کارشناس بخش کودک و نوجوان حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان پیش از ظهر امروز شنبه در نخستین نشست هنرمندان نوجوان دختر خوزستانی که به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان برگزار شد، با تاکید بر ضرورت تشکیل مستمر جلسات دورهمی هنرمندان نوجوان اظهار کرد: این رویداد شامل سه بخش آموزش مقدماتی استاپ موشن، ارائه آثار هنری تولید شده توسط هنرمندان نوجوان، کارگاه کلاژ و تهیه اثر گروهی بود که با استقبال چشمگیر نوجوانان مواجه شد. ضمن این‌که موشن گرافی و تدریس کارگاه کلاژ نیز توسط نوجوانان هنرمند اهوازی انجام شده است.
به گفته‌ی وی، این نشست باعث شد استعدادهای نوجوانان سنجیده و خلاقیت‌های خفته آنها بیدار شود.
حسین سنگی دوره نوجوانی را دوره شکل گیری هویت و شناخت دانش آموزان از خود دانست و افزود: حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان تلاش می‌کند دانش آموزان را در حوزه‌های متعدد هدایت کند تا تجربه‌های متنوعی داشته باشند و اعتماد به نفس قوی به دست آوردند و از شکست‌ها درس بیاموزند.
کارشناس بخش کودک و نوجوان حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان عنوان کرد: برنامه ما این است که این سلسله نشست‌ها به صورت مستمر و با جمع بیشتری از هنرمندان نوجوان از سوی حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان برگزار شود. ضمن این‌که به زودی شاهد برگزاری رویداد استانی استاپ موشن برای نوجوانان خواهیم بود.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcamyn6u49n6w1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما