جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۹
کد مطلب : 114038
جالب است ۰
دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: به جرات می‌توان گفت با مشارکت بالاتری نسبت به دور اول روبرو هستیم.
مهر، حجت‌الله دهدشت شامگاه جمعه در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: از ساعت هشت صبح که فرآیند رأی‌گیری در استان آغاز شده لحظه به لحظه شاهد حضور مردم پای صندوق‌ها هستیم و ساعت به ساعت به تعداد رای‌دهندگان افزوده می‌شود.
وی افزود: به جرأت می‌توان گفت با مشارکت بالاتری نسبت به دور اول روبرو هستیم و امیدواریم این روند تا پایان زمان رأی‌گیری تداوم یابد.
دهدشت بیان کرد: فرآیندهای مختلفی در روند انتخابات وجود دارد و ناظران شعب از مرحله ثبت نام تا شمارش آرا و بررسی انتخابات حضور پررنگی دارند ضمن اینکه بازرسان وزارت کشور و استانداری نیز بر روند انتخابات نظارت کامل دارند.
دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: هر کدام از نامزدها نیز می‌تواند نماینده‌ای در هر شعبه داشته باشد و روند انتخابات را در فرایند رأی‌گیری بررسی کنند تا شاهد سلامت انتخابات باشند.
دهدشت عنوان کرد: بر اساس قانون، محدودیت زمانی در شعبه‌های اخذ رأی وجود دارد ولی اگر فردی در شعبه حضور داشته باشد تا آخرین نفر رأی اخذ خواهد شد.
دهدشت به مردم توصیه کرد: برای مشارکت در انتخابات هرچه سریع‌تر به شعب موردنظر مراجعه کنند، زیرا در ساعات پایانی تعداد مراجعه‌کنندگان افزایش می‌یابد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcexe8zvjh8z7i.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما