جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۴
کد مطلب : 114021
جالب است ۰
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: حاکمیتی که بتواند رای حداکثری مردم را داشته باشد، پشتوانه محکمی خواهد داشت و می‌تواند در جهان با کشورهای متخاصمی که چشم طمع به آن دارند، با قاطعیت صحبت کند.
عبدالله حبیبی امروز (۱۵ تیرماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات در هر جامعه‌ای نشان‌دهنده مردم‌سالاری است که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زیر نظر ولایت فقیه رنگ و بوی خاصی به خود می‌گیرد.
به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه انتخابات می‌تواند نشانه مردم‌سالاری دینی باشد، افزود: مردم با شرکت در انتخابات اراده خود برای تعیین سرنوشت خود را نشان می‌دهند. حاکمیتی که بتواند رای حداکثری مردم را داشته باشد، پشتوانه محکمی خواهد داشت و می‌تواند در جهان با کشورهای متخاصمی که چشم طمع به آن دارند، با قاطعیت صحبت کند و در سال‌های حاکمیت نظام اسلامی نیز روند انتخابات این گونه بوده است.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، پاسداشت خون شهدا است و امیدواریم فرهنگیان همان گونه که در اجرای انتخابات نقش مهمی ایفا می‌کنند، در حوزه مشارکت نیز مانند همیشه نقش‌آفرینی کنند.
حبیبی با اشاره به حضور چشمگیر مردم در انتخابات بیان کرد: فرهنگیان از صبح زود پای صندوق‌های رای حضور پیدا کرده‌اند. دانش‌آموزان رای اولی نیز احساس تکلیف کرده‌اند و برای بار اول به طور مستقیم در تعیین سرنوشت کشور خود مشارکت خواهند داشت.
وی عنوان کرد: علاوه بر مشارکت حداکثری باید به انتخاب فرد اصلح توجه کنیم، فردی که بتواند مسیر خدمت و انقلاب را ادامه دهد و ولایت‌مدار و مدافع حوزه مقاومت در جهان باشد. مردم ولایت‌مدار ایران نمی‌گذارند پرچم شهید رئیسی بر زمین بماند و با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح، در این امتحان بزرگ پیروز خواهند شد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcgxt9qqak9qz4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما