جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۷
کد مطلب : 114020
جالب است ۰
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: از همین اول صبح مشخص است که اشتیاق مردم برای رأی دادن در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری بیشتر از دور اول است.
مهر، حجت الاسلام و المسلمین سیدعبدالنی موسوی فرد صبح امروز جمعه در حاشیه انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در آستانه ماه حزن و اندوه اهل عصمت و طهارت ماه محرم الحرام قرار گرفته‌ایم، اظهار کرد: حفظ نظام اسلامی شرعا و عقلا واجب است، هر چیزی که نظام را تقویت کند نیز عقلا و شرعا واجب است.
نماینده ولی فقیه در خوزستان بیان کرد: قطعاً انتخابات یکی از مؤلفه‌های تقویت کننده نظام است همان گونه که حفظ نظام واجب است حفظ دستاوردهای نظام نیز واجب است و انتخابات یکی از دستاوردهای نظام است.
وی با بیان اینکه مردم ما ثابت کردند در همه عرصه‌ها که احساس کنند تکلیف است آنجا حضور به هم می‌رسانند، تصریح کرد: دور اول الحمدالله تا جایی که توان بود دسته‌ای از مردم پای صندوق‌های رأی آمدند اما من احساس می‌کنم در دور دوم اشتیاق مردم بیشتر است چرا که دفعه گذشته که برای رأی دادن آمدم، قبل از رأی دادن چند نفر بیشتر در این مسجد نبودند اما امروز چند برابر شده است.
حجت الاسلام موسوی فرد ادامه داد: دشمنان در حال رصد هستند تا ببینند در این انتخابات میزان مشارکت مردم چه میزان است پس با حضور حداکثری و انتخاب اصلح تلاش کنیم تا دشمن شاد نشود.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcf0jdyxw6dyxa.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما