جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۶
کد مطلب : 114018
جالب است ۰
دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: شاهد حضور گسترده مردم پای صندوق‌های اخذ رای هستیم و جمعیت رای دهندگان استان در حال افزایش است.
 مهر، حجت الله دهدشت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ساعت ۸ صبح امروز، جمعه پانزدهم تیرماه ۱۴۰۳ فرآیند دور دوم انتخابات در خوزستان آغاز شده است، اظهار کرد: گزارش‌ها حاکی از مملو بودن شعب اخذ رأی و حضور گسترده مردم است.
دبیر ستاد انتخابات خوزستان افزود: با توجه به افزایش جمعیت در شعب اخذ رأی تقاضا می‌شود شهروندان در زمان باقی مانده نسبت به حضور در شعب اخذ رأی اقدام و در این جشن سیاسی شرکت کنند.
وی با اشاره به اعلام ستاد انتخابات مبنی بر اینکه فرصت مردم برای رأی دادن تا ساعت ۱۸ امروز است، افزود: البته امکان تمدید این زمان بر اساس تصمیم وزیر کشور وجود دارد و مردم برای رأی دادن می‌توانند از ۲ مدرک هویتی شناسنامه و کارت ملی هوشمند برای شرکت در انتخابات استفاده کرده و برای اطلاع از نشانی شعب اخذ رأی می‌توانند به سایت انتخابات کشور مراجعه کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در استان سه هزار و ۴۳۸ شعبه اخذ رأی فراهم شده که از این تعداد ۲ هزار و ۵۴۱ شعبه ثابت و ۸۹۷ شعب سیار هستند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdccs0qs42bqsx8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما