پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۷
کد مطلب : 114014
جالب است ۰
فرمانده انتظامی شهرستان لالی گفت: پس از اعلام یک فقره قتل در این شهرستان محل اختفای قاتل که خواهر زاده مقتول بود، شناسایی و در کمترین زمان دستگیر شد.
ایرنا، سرهنگ اسکندر بزرگمهری پنجشنبه در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: پس از اطلاع از وقوع یک فقره قتل با سلاح سرد در روستای جمال آباد شهرستان لالی، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با حضور ماموران پلیس آگاهی و بازپرس دادسرای شهرستان در صحنه جرم تحقیقات میدانی برای شناسایی قاتل و چگونگی وقوع قتل آغازشد.
سرهنگ بزرگمهری ادامه داد: عوامل پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات محلی و بررسی‌های میدانی از محل درگیری، با استفاده از شگردهای پلیسی عامل اصلی قتل که خواهرزاده مقتول بود را شناسایی و با هماهنگی عوامل قضایی، متهم در محل اختفای خود دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لالی با اشاره به اینکه قاتل انگیزه ارتکاب به قتل را اختلافات خانوادگی بیان کرد، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ بزرگمهری گفت: شهروندان در اختلافات فی مابین به مراجع قانونی مراجعه و با سعه صدر و گذشت در حق یکدیگر از بروز این گونه حوادث ناگوار که مضرات جبران ناپذیر برای خانواده ها به دنبال دارد جلوگیری کنند.
https://deyarkaroon.ir/vdciz5az5t1azu2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما