پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۶
کد مطلب : 114012
جالب است ۰

سازمان اداری و استخدامی کشور مجوز استخدام ۲۰۱۶ نفر در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان را از طریق برگزاری آزمون استخدامی با اولویت جذب نیروهای بومی این استان صادر کرد.
 ایرنا :از سازمان اداری و استخدامی کشور، علیرضا علیخانزاده؛ رئیس امور جذب، بکارگیری ورشد این سازمان، با اعلام این خبر گفت: در راستای برقراری عدالت و ارتقای نظام سلامت در استان خوزستان، با استخدام ۲۰۱۶ نفر در حوزه بهداشت و درمان استان با اولویت استخدام افراد بومی موافقت و مجوزهای مربوطه برای برگزاری آزمون استخدامی در آینده‌ای نزدیک صادر شد.
به گفته علیخانزاده، بر اساس این مجوز با استخدام تعداد ۶۲۶ نفر در حوزه بهداشت و تعداد ۱۳۹۰ نفر در حوزه درمان موافقت شده که بیش از نیمی از این مجوز به استخدام پرستاران مورد نیاز مراکز بهداشتی و درمانی اختصاص یافته است.
از محل صدور این مجوز، تعداد ۳۸۴ نفر به کادر درمان موجود در بیمارستان‌های جدید الاحداث یازهرا (س) دزفول، بیمارستان فوق تخصصی قلب فاطمه الزهرا (س) بهبهان، بیمارستان شهدا شهر تشان و بیمارستان امام حسین (ع) شهر زیدون اضافه خواهد شد.
علیخانزاده، هدف از صدور این مجوز را ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی به مردم استان خوزستان عنوان کرد و افزود: همچنین از طریق این مجوز، با بکارگیری تعداد ۶۱ پزشک متخصص موافقت شده است که نیاز مردم استان به دریافت خدمات تخصصی در مناطق کمتربرخوردار را مرتفع خواهد کرد.
https://deyarkaroon.ir/vdcgqt9qxak9qz4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما