پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۶
کد مطلب : 113374
جالب است ۰
حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد در نشست شورای اداری استان افزود : روز هشتم تیر ماه امسال چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود و مردم ما یک بار دیگر حماسه ای بزرگ را خواهند آفرید.
حماسه آفرینی مردم در انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان ، حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد در نشست شورای اداری استان افزود : روز هشتم تیر ماه امسال چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود و مردم ما یک بار دیگر حماسه ای بزرگ را خواهند آفرید.
وی  با بیان اینکه تامین آب شرب روستایی باید به یک دغدغه در استان تبدیل شود گفت: باید در هر صورت حتی به صورت سیار آب شرب مورد نیاز مردم در روستاها تامین شود.شهرستان‌هایی همچون شادگان و امیدیه مشکلات زیادی در تامین آب کشاورزی دارند.مدیران مربوطه و فرمانداران باید به گونه‌ای اقدامات لازم را انجام دهند که آب مورد نیاز کشاورزی در بالا دست و پایین دست به طور یکسان تقسیم شود.
نماینده ولی فقیه در خوزستان  در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت توجه به افزایش رشد جمعیت  تاکید کرد و اظهار داشت : اگر جمعیت با همین نرخ رشد پیش برود تا ۱۵۰ سال آینده دچار مشکلات بسیار بزرگی خواهیم شد.
 
https://deyarkaroon.ir/vdcguw9qtak9qw4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما