پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۸
کد مطلب : 113373
جالب است ۰
تامین آب کشاورزان در خوزستان یک ضرورت است
نماینده ولی فقیه در خوزستان‌با تاکید بر اینکه تامین آب کشاورزی در مناطق مختلف استان یک ضرورت است گفت: در برخی شهرستان‌ها تنها منبع درآمد و معیشت مردم کشاورزی است و نباید در این خصوص غفلتی شود.
 ایرنا: حجت‌الاسلام سید محمد نبی موسوی‌فرد  پنجشنبه در شورای اداری خوزستان در محل سالن شهید هاشمی استانداری بیان کرد: شهرستان‌هایی همچون شادگان و امیدیه مشکلات زیادی در تامین آب کشاورزی دارند.
وی گفت: مدیران مربوطه و فرمانداران باید به گونه‌ای اقدامات لازم را انجام دهند که آب مورد نیاز کشاورزی در بالا دست و پایین دست به طور یکسان تقسیم شود.
شهردارها پشت میز نشین نباشند
حجت‌الاسلام موسوی‌فرد در ادامه با اشاره به نحوه عملکرد شهردارها ادامه داد: شهردارها نباید پشت میز نشین باشند و باید به صورت میدانی مشکلات شهر را بررسی کنند.
امام‌جمعه اهواز تصریح کرد: الزامی است که شهرداران برای افزایش رضایتمندی مردم مشکلات شهر را احصا و برطرف کنند.
انجام بسترسازی لازم برای برگزاری انتخابات
وی تاکید کرد: بسترسازی لازم برای انتخابات به منظور حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح که از انتظارات رهبر معظم انقلاب است باید فراهم شود.
نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به وضعیت رشد جمعیت ادامه داد: اگر جمعیت با همین نرخ رشد پیش برود تا ۱۵۰ سال آینده دچار مشکلات بسیار بزرگی خواهیم شد.
وی بر تبلیغ ازدواج آسان تاکید کرد و افزود: میزان طلاق بسیار نگران‌کننده است به همین دلیل در شهرستان‌ها گروه‌هایی برای کاهش و جلوگیری از طلاق تشکیل شود.
امام‌جمعه اهواز با بیان اینکه تامین آب شرب روستایی باید به یک دغدغه در استان تبدیل شود اظهار کرد: باید در هر صورت حتی به صورت سیار آب شرب مورد نیاز مردم در روستاها تامین شود.
نمایندگان مجلس در بکارگیری مسئولان دخالت نکنند
حجت‌الاسلام موسوی‌فرد بیان کرد: نمایندگان مجلس همچون فرمایشات رهبر معظم انقلاب در به کارگیری مسئولان دخالت نکنند.
وی گفت: نمایندگان مجلس در معرفی افراد صالح و عالم برای مدیریت در استان همفکری و مشورت دهند اما دخالت نکنند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcfemdymw6dyma.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما