دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۷
کد مطلب : 113289
جالب است ۰

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان،  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت : در پی گزارش و رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان دزفول مبنی بر فروش مواد مخدر و سلاح غیر مجاز در سطح شهرستان، موضوع دستگیری فرد مجرم به صورت ویژه در دستور کار این دادستانی قرار گرفت.
مهدی آماده افزود : این دادستانی با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان با انجام اقدامات قضایی، فنی و اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی محل مخفیگاه و حضور فرد مجرم گردیده که پس از صدور دستور قضایی طی عملیات ضربتی و غافلگیرانه وی را دستگیر نمودند.
وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلت کمری غیر مجاز و مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از محل مخفی گاه متهم، بیان داشت: در تحقیقات و بررسی‌های بعمل آمده توسط مقام قضایی رسیدگی کننده به پرونده متهم، وی به بزه خرید و فروش مواد مخدر و سلاح غیر مجاز معترف گردید.
او با اشاره به اینکه خط قرمز این دادستانی مبارزه با هرگونه اقدام هنجارشکنانه و سالب امنیت عمومی می‌باشد، بیان داشت: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و متهم با قرار تأمین کیفری متناسب به زندان معرفی و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد
 

 
https://deyarkaroon.ir/vdcbwfb89rhb85p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما