دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۴
کد مطلب : 113255
جالب است ۰
رئیس اداره امور حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با اقدامات قضایی این اداره کل و دفاعیات مستدل و مستند از تملک غیر قانونی حدود ۸ هزار متر مربع از اراضی دولتی در شهرستان دزفول جلوگیری شد.
 ایلنا از خوزستان، محبوبه کاظمی با اشاره به جلوگیری از تملک غیرقانونی اراضی دولتی در دزفول، اظهار کرد: در راستای حفاظت و صیانت از اراضی دولتی و با تهیه لوایح و دفاعیات شایسته و پیگیری‌های قضایی اداره امور حقوقی و دعاوی و طرح موضوع در مراجع قضایی استان، از تملک غیر قانونی ۸ هزار متر مربع از اراضی دولت در دزفول جلوگیری شد.
وی افزود: در این پرونده با تلاش مجموعه حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان رای به سود این اداره کل صادر شد.
رئیس اداره امور حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در خصوص ارزش ریالی این اراضی، گفت: ارزش کارشناسی شده اراضی مورد نظر بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

کاظمی با قدردانی از پیگیری‌های مقامات قضایی استان و تلاش و مساعدت مقامات نظامی و انتظامی استان برای بازگشت این اراضی به مالکیت دولت و جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال، خاطرنشان کرد: این اداره کل در راستای حفاظت از حقوق بیت المال از تمام توان حقوقی خود بهره می‌گیرد تا به بهترین نحو از اراضی دولتی صیانت و حفاظت کند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcenx8znjh8zwi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما