يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۷
کد مطلب : 113239
جالب است ۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به برگزاری پویش «چله خدمت» در استان گفت: در قالب پویش «چله خدمت» هر فردی که می‌تواند خدمتی را به مردم ارائه دهد، به این پویش می‌پیوندد.
حجت‌الاسلام مهدی اخوان صباغ در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری پویش «چله خدمت» در استان خوزستان بیان کرد: این پویش به‌یاد شهدای خدمت در سراسر کشور برای زنده نگهداشتن فرهنگ خدمت به مردم و به نیابت از سید محرومان انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه در قالب پویش «چله خدمت» هر فردی که می‌تواند خدمتی را به مردم ارائه دهد، به این پویش می‌پیوندد، عنوان کرد: این ایده توسط گروه‌های جهادی و مردمی از صبح بعد از مراسم تشییع و خاک‌سپاری رئیس جمهور شهید در سراسر کشور کلید خورد تا از این طریق یاد شهدای سانحه بالگرد، به‌ویژه آیت‌الله شهید رئیسی که خود پرچم‌دار خدمت به مردم و محرومیت‌زدایی بودند، گرامی داشته شود.
وی بیان کرد: ایده‌های گوناگونی در این پویش در نظر گرفته شده است، مانند خیرات نان، آزادسازی زندانیان، سفر رایگان با تاکسی، خدمات رایگان ویزیت پزشکی و هر اقدام دیگری توسط هر فردی در هر پست و مقامی به عشق شهدای خدمت و رئیس جمهور شهید می‌تواند انجام شود.
حجت‌الاسلام اخوان صباغ با اشاره به اینکه مردم می‌توانند با ارسال عدد هشت به سامانه ۱۰۰۰۲۳۳۹ در پویش «چله خدمت» شرکت کنند، اضافه کرد: با توجه به اینکه آیت‌الله شهید رئیسی خود پرچم‌دار خدمت‌رسانی به مردم بوده‌اند؛ بنابراین خدمت‌رسانی و خیررسانی به دیگران در این پویش در نظر گرفته شده و در خوزستان نیز گروه‌های جهادی و مردم خوزستان در این پویش پیشتاز خواهند بود.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به اینکه مردم خوزستان در ایام ذی‌الحجه و خصوصاً دهه ولایت اطعام های مختلف و مراسم غدیر را با محوریت «چله خدمت» انجام خواهند داد، گفت: شهید رئیسی با بیشترین سفر استانی به خوزستان از محبوبیت بسزایی بین مردم خوزستان برخوردار است که شهادت وی در مسیر خدمت این عشق و علاقه را دوچندان کرده که در ضیافت علوی و پخت میلیونی غدیر نیز نمایانگر خواهد شد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcgww9qyak9qx4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما