يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۸
کد مطلب : 113235
جالب است ۰
فرمانده سپاه خوزستان گفت: غدیر نباید صرفاً مراسمی باشد که از آن به سادگی عبور کنیم، تداوم حرکت انقلاب اسلامی پیام غدیر است که باید همواره به این امر مهم توجه شود.
مهر، سردار حسن شاهوارپور پیش از ظهر امروز یکشنبه در جلسه هماهنگی استانی دهه ولایت و امامت بیان کرد: الگوی حکومتی نظام جمهوری اسلامی بر اساس ولایت و امامت شکل گرفته و در ۴۵ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اقتدار و عزت به تمامی جوامع جهانی عرضه کرده است.
فرمانده سپاه خوزستان با تاکید بر اینکه امروزه حاکمان کشورهای همجوار ما حلقه به گوش استکبار جهانی و آمریکا هستند، اضافه کرد: روز به روز سیل عظیم مشتاقان حکومتی که در جمهوری اسلامی شکل گرفته است، خودنمایی می‌کند و نخبگان آمریکا و اروپا شعارهای نظام اسلامی از قبیل «لبیک یا حسین» سر می‌دهند.
فرمانده سپاه خوزستان با یادآوری اینکه غدیر نباید صرفاً مراسمی باشد که از آن به سادگی عبور کنیم بلکه غدیر یک جریان و حرکت است، اظهار کرد: برنامه‌های محتوایی فراوانی در سالگرد غدیر خم در سطح استان برگزار می‌شود و تداوم حرکت انقلاب اسلامی پیام غدیر است که باید همواره به این امر مهم توجه شود.
وی تاکید کرد: تشکیل ستادهای غدیر در سطح روستاها و شهرستان‌های خوزستان ضروری است و انتظار می‌رود امامان جمعه، فرماندهان سپاه، نیروی انتظامی و ارتش و مدیران شهرستانی و فرمانداران کمک کنند تا این حرکت مردمی پشتیبانی شود.
فرمانده سپاه خوزستان با بیان اینکه برقراری نظم و امنیت مراسم از موارد مهم آئین بزرگ غدیر است که این مسؤولیت به عهده شورای تأمین هر شهرستان در استان است، گفت: پیشنهاد توزیع یک میلیون غذای گرم در سطح استان مطرح شده که نیاز است، شهرستان‌ها بر اساس ظرفیت خود برای توزیع غذای گرم، اعلام آمادگی کنند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcc11qsp2bqsi8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما