شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۵
کد مطلب : 113213
جالب است ۰
رییس اداره امور حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با اقدامات قضایی این اداره کل از تملک غیر قانونی حدود هشت هزار متر مربع از اراضی دولتی در دزفول جلوگیری شد.
مهر، محبوبه کاظمی ظهر امروز شنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به جلوگیری از تملک غیرقانونی اراضی دولتی در دزفول اظهار کرد: در راستای حفاظت و صیانت از اراضی دولتی و با تهیه لوایح و دفاعیات شایسته و پیگیری‌های قضائی اداره امور حقوقی و دعاوی و طرح موضوع در مراجع قضائی استان خوزستان از تملک غیر قانونی هشت هزار متر مربع از اراضی دولت در دزفول جلوگیری شد.
رئیس اداره امور حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان افزود: در این پرونده با تلاش مجموعه حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان رأی به سود این اداره کل صادر شد؛ ارزش کارشناسی شده اراضی مورد نظر افزون بر ۴۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.
وی ضمن تقدیر از پیگیری‌های مقامات قضائی خوزستان و تلاش و مساعدت مقامات نظامی و انتظامی استان برای بازگشت این اراضی به مالکیت دولت و جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال گفت: اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در راستای حفاظت از حقوق بیت المال از تمام توان حقوقی خود بهره می‌گیرد تا به بهترین نحو از اراضی دولتی صیانت و حفاظت کند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcizpazpt1azr2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما