شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۷
کد مطلب : 113197
جالب است ۰

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، امید جهان نژادیان بیان کرد: پس از واریز بخشی از مطالبات گندمکاران در اواسط اردیبهشت ماه، دومین مرحله پرداخت مطالبات گندمکاران خوزستانی صورت گرفته و در روز‌های اخیر شاهد واریز مطالبات از طریق بانک کشاورزی هستیم.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و ۵۸۰ هزار تن گندم از کشاورزان پرتلاش خوززستانی خریداری شده است، افزود: فصل خرید تضمینی گندم روز‌های پایانی خود را سپری می‌کند ولی با این وجود روزانه بیش از سه هزار تن گندم در استان خریداری می‌شود.
جهان‌نژادیان ضمن قدردانی از زحمات استاندار، مدیران شرکت بازرگانی دولتی ایران و وزارت جهاد کشاورزی به دلیل پیگیری‌های صورت گرفته برای پرداخت مطالبات گندمکاران گفت: دومین مرحله پرداخت مطالبات گندمکاران از روز پنجشنبه آغاز شده و بیش از ۱۹ هزار میلیارد تومان برای واریز به حساب کشاورزان خوزستانی در نظر گرفته شده است که از طریق بانک عامل (کشاورزی) به حساب گندمکاران واریز می‌شود.
وی تصریح کرد: در روند خرید تضمینی گندم، اطلاعات کشاورزان بلافاصله پس از تحویل محصول به مراکز خرید، توسط همکاران ما در سامانه سیفا ثبت و پس از آن به بانک‌ها ارسال می‌شود تا در اولین فرصت هزینه محصول گندمکاران به حساب آن‌ها واریز شود.
در مرحله اول، هفت هزار میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران خوزستانی پرداخت شده بود.
 
https://deyarkaroon.ir/vdcjhtevauqevvz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما