جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۸
کد مطلب : 113177
جالب است ۰
فرمانده انتظامی رامشیر از دستگیری باند چهار نفره سارقان مسلح احشام با کشف ۲ قبضه سلاح جنگی در این شهرستان خبر داد.
 ایرنا، سرهنگ فرهاد شاکرمی شامگاه پنجشنبه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر سرقت مسلحانه احشام در یکی از مناطق شهرستان، شناسایی و دستگیری سارقان بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با تشکیل چندین اکیپ عملیاتی و تخصصی و هدایت مستقیم فرمانده انتظامی شهرستان، ماموران به محل وقوع سرقت اعزام و با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیسی، باند چهار نفره سارقان مسلح احشام شناسایی شدند.
وی اضافه کرد: در عملیات تعقیب و گریز و ناظر به قانون بکارگیری سلاح و در جریان آتش متقابل، یکی از سارقان به هلاکت رسید و سه نفر دیگر مجروح شدند.
فرمانده انتظامی رامشیر با بیان اینکه متهمان مجروح در بیمارستان در حال مداوا هستند، اظهار داشت: در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه ۲۰ عدد فشنگ جنگی، یک قبضه کلت کمری به همراه هشت فشنگ جنگی، ۲ گوشی تلفن همراه مسروقه و یک دستگاه پژو ۴۰۵ با پلاک سرقتی کشف شد.
سرهنگ شاکرمی با اشاره به اینکه متهمان به مرجع قضائی تحویل خواهند شد، خاطرنشان کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهد شد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdchqxnzq23nzzd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما