جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۰
کد مطلب : 113169
جالب است ۰
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از انتخاب اعضای هیأت اجرایی نهمین دوره انتخابات نظام مهندسی و ساختمان استان خبر داد.
مهر، میثم آذرسا با اشاره به برگزاری انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی و ساختمان خوزستان در سال جاری اظهار کرد: در راستای اجرای ماده ۶۲ آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان اعضای هفت نفره هیأت اجرایی انتخاب شدند.
وی، هدف از برگزاری این دوره از انتخابات را رعایت ضوابط اجرایی شیوه‌نامه قانون نظام مهندسی و انتخاباتی سالم عنوان کرد و گفت: ملاک دعوت و انتخاب افراد در این جلسه، تعهد، تخصص، خوشنامی و تجربه بوده تا با همکاری بین بخشی، فرایند انتخابات به نحو مطلوب و مطابق قوانین اجرا شود.
آذرسا با اشاره به برگزاری دهمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی کشور در سال جاری افزود: با برگزاری انتخابات هیأت اجرایی در تلاشیم تا به نوعی مقدمات شرایط انتخاب اعضای هیأت مدیره نظام مهندسی را هم‌زمان با انتخابات سراسر کشور فراهم کنیم.
وی گفت: هیأت نظارت بر انتخابات که متولی آن اداره کل راه و شهرسازی است، بر اساس قوانین و شیوه‌نامه موجود، بر عملکرد هیأت اجرایی انتخابات نظام مهندسی، نظارت خواهد داشت.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار کرد: با دعوت از ۱۴ نفر از مهندسان، انتخابات بین آنها برگزار شد و فرامند هاشمی زاده، سید عبداله حسینی دهدشتی، مصطفی گودرزی، محمد سعید سمیع، مهران علم الهدائی، پوریا دشتی زاده و سید محمود جزایری مقدس با کسب اکثریت آرا به عنوان اعضای اصلی هیأت اجرایی این دوره از انتخابات نظام مهندسی استان انتخاب شدند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdciqpaz3t1azz2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما