چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۴
کد مطلب : 113134
جالب است ۰
فرمانده انتظامی دزفول گفت: پلیس این شهرستان با اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده موفق به دستگیری ۴۲ سارق، ۱۷ نفر از عوامل اخلال در نظم عمومی و کشف ۶۹ فقره انواع سرقت در دزفول شد.
 ایرنا به نقل از مرکز خبر پلیس، سرهنگ روح اله یاری زاده روز چهارشنبه افزود: طرح پاکسازی مناطق آلوده به منظور برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت عمومی و کاهش وقوع جرائم در این شهرستان پس از هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب دزفول طی ۷۲ ساعت گذشته به مرحله اجرا در آمد.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی در این طرح با انجام اقدامات فنی و تسلط اطلاعاتی خود ضمن شناسایی هویت و محل مخفیگاه متهمان موفق به دستگیری ۴۲ سارق مرتبط با سرقت های به وقوع پیوسته و ۱۷ نفر عوامل اخلال در نظم عمومی این شهرستان شدند.
فرمانده انتظامی دزفول با اشاره به کشف ۱۷ قبضه سلاح غیر مجاز، حدود یک کیلوگرم انواع مواد مخدر و مقادیری آلات و ابزار سرقت از مخفیگاه متهمان تصریح کرد: سارقان دستگیر شده در تحقیقات پلیس پس از مواجه شدن با ادله و مستندات موجود به ۶۹ فقره انواع سرقت در سطح این شهرستان اعتراف کردند.
وی با اشاره به دستگیری ۱۵ معتاد متجاهر و تحویل آنها به کمپ ترک اعتیاد گفت: ۷۰ خودرو و ۵۰ موتورسیکلت متخلف نیز در این طرح توقیف و روانه پارکینگ شدند.
فرمانده انتظامی دزفول تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی داده شدند.
به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی دزفول اردیبهشت ماه امسال نیز ازدستگیری۴۶ سارق در این شهرستان خبر داده است.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcaeen6y49n661.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما