پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۳
کد مطلب : 112556
جالب است ۰
رییس سازمان بسیج رسانه خوزستان از برگزاری رویداد جام رسانه امید با حضور رسانه‌های بین‌المللی و داخلی روز ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت در تهران خبر داد.
سجاد بهمئی، امروز پنج شنبه ( ۲۷ اردیبهشت) در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه «جام رسانه امید» با هدف روایت‌گری صحیح و درست از پیشرفت در سراسر کشور برگزار خواهد شد، اظهارکرد:  در این رویداد صنعتگران و تولیدگران بزرگ کشور به روایت پیشرفت می‌پردازند و رقابت‌کنندگان از این روایتگری‌ها به تولید محتوا می‌پردازند و امید است با توجه به اتفاقات مثبت خدمت به مردم که روزانه روی می‌دهد بتوانیم شاهد امید و نشاط در کشور باشیم.
به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه داوری اختتامیه این رویداد با استفاده از دو تیم مجهز به هوش مصنوعی و پایشگرهای چند بعدی انجام خواهد شد، گفت: اختتامیه جام رسانه امید در تاریخ ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه با حضور رسانه‌های داخلی و خارجی در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه انقلاب اسلامی در تهران برگزار خواهد شد. 
وی با اشاره به نقش رسانه در مدیریت افکار عمومی، گفت: امروز رسانه‌ها بخش عمده جریان‌سازی در افکار عمومی در سراسر جهان را برعهده دارد و به همین دلیل نیز باید این رسالت را به درستی انجام دهد.
بهمئی بیان کرد: اگر امروز شبه رسانه‌های معاند سعی در سیاه‌نمایی و ناامید کردن مردم ایران به ویژه جوانان را دارند در مقابل رسانه‌های داخلی باید با جهاد تبیین صحیح به امیدآفرینی بپردازند.
مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: امیدآفرینی در زمانی که غرب با تمام ظرفیت خود به میدان آمده و سعی دارد تا در یک جنگ ترکیبی به ملت بزرگ ایران ضربه بزند اصلی‌ترین وظیفه رسانه‌ها به شمار می‌رود که مورد تاکید چندباره مقام معظم رهبری نیز است.
وی اظهار کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در انعکاس و بازگو پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم «بسیج رسانه » با احصای خلأ موجود به برپایی «جام رسانه امید» پرداخته است، در این رویداد نیمه پر لیوان دیده می‌شود تا در زمانی که اخبار منفی بیشتر دیده می‌شود بتوانیم دستاوردها و اقدامات امیدآفرین را روایتگری کنیم.
مسئول سازمان بسیج رسانه بیان کرد: «جام رسانه امید» با حضور رسانه‌های کشور در یک رویداد ملی ۳۶ ساعته به رقابت با هم می‌پردازند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdchminz-23nzmd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما