پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۹
کد مطلب : 112552
جالب است ۰
فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری ۱۶ محکوم متواری در این شهرستان خبر داد .
 ایرنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ کیومرث کشوری چهارشنبه پیرامون جزئیات خبر اظهار کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی محل محور با حضور پلیس‌های تخصصی یگان امداد و عوامل انتظامی شهرستان با هدف شناسایی و دستگیری محکومان متواری اجرا شد.
وی افزود:ماموران انتظامی و تخصصی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی قضایی موفق شدند تعداد ۱۶ نفر محکوم متواری را که به اتهام جرائم مالی، سرقت، تیراندازی غیرمجاز و کلاهبرداری اینترنتی تحت تعقیب قضایی بودند شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
سرهنگ کشوری گفت: علیه متهمان پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا معرفی شدند.
دستبند پلیس خرمشهر بر دستان سوداگرمرگ

جانشین فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری سوداگرمرگ سابقه دار مواد مخدر و کشف یک کیلو ۸۳۵گرم مواد مخدر سنتی در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ واحد مظفری چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از اعلام خبری در خصوص فردی که در منزل خود اقدام به نگهداری و فروش مواد مخدر در سطح شهرستان می‌ کند موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ چهل متری این فرماندهی قرار گرفت.
وی در ادامه گفت: ماموران انتظامی با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی عامل توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان شدند که پس از هماهنگی مرجع قضائی یک نفر متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی یک کیلو ۸۳۵ گرم مواد مخدر سنتی کشف شد.
سرهنگ مظفری خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcdkx0fxyt0fk6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما