پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۷
کد مطلب : 112549
جالب است ۰
رییس هیات فوتبال خوزستان با بیان این که هر سال برنامه جدیدی برای فوتبال استان برنامه‌ریزی می‌کنیم، گفت: در سال نیز حداقل ۱۵ لیگ برگزار می‌کنیم و ۹ هزار بازیکن در این لیگ‌ها بازی می‌کنند.
عبدالکاظم طالقانی امروز، ۲۶ اردیبهشت ماه در آیین جشن روز جهانی فوتبال پایه که در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، اظهارکرد: شما دانش آموزان علاقه‌مند به فوتبال، آینده این رشته در استان خوزستان و کشور هستید . قطعا زحمات مربیان و خانواده های شما نیز نویدی برای بهتر شدن فوتبال استان و کشور است. بی شک در بین شما دانش آموزان، استعدادهای خوبی وجود دارد که توسط مربیان به ما معرفی خواهند شد.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: فوتبال پایه خوزستان همیشه در کشور صاحب مقام بوده است و انتظار ما این است که فعالیت‌ها در ادامه نیز به صورتی باشد که شاهد ثمره آن در فوتبال استان خوزستان و باشگاه‌ها باشیم.
رییس هیات فوتبال خوزستان گفت: خوزستان، منطقه‌ای فوتبال دوست و فوتبال خیز است و انتظار مردم از ما، مسئولان و باشگاه های استان خوزستان، کسب نتایج درخشان است. قبال قبول نیست که باشگاه های قوی و مستعد داشته باشیم اما نتوانیم از شرایط موجود یعنی داشتن استعدادها بهره ببریم. امیدواریم در همه رده های سنی مسابقات کشوری حضور فعالی داشته باشیم.
او در ادامه عنوان کرد: هر سال هیات فوتبال خوزستان برنامه جدیدی را برای فوتبال استان برنامه ریزی می کند. ما در سال نیز حداقل ۱۵ لیگ برگزار می کنیم و ۹ هزار بازیکن در این لیگ ها بازی می کنند. ضمن این مربیان و داور نیز مشغول به فعالیت می‌شوند و در نهایت شرایطی ایجاد می شود که مسابقات به خوبی برگزار شود. یعنی وظیفه اصلی هیات های فوتبال، برگزاری مسابقات در سطح استان‌ها و پشتیبانی باشگاه‌های کشوری است، به صورتی که بتوانیم آنها را از نظر اداری و سازمانی در فدراسیون فوتبال تقویت کنیم تا مشکلی از این نظر نداشته باشند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcjx8evhuqeviz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما