چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۸
کد مطلب : 112536
جالب است ۰
جلسه مشترک شهردار اهواز با مدیر کل راه و شهرسازی استان
به گزارش روابط عمومی؛جلسه ای با حضور دکتر امینی شهردار اهواز و بیات منش مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان برگزار شد.
 در این جلسه زارع زاده معاون شهرسازی و معماری، کهوازی رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی، بیداری مدیرکل املاک شهرداری، میثاقی مدیرکل املاک راه و شهرسازی و کوچک پور معاون شهرسازی و معماری اداره راه و شهرسازی استان حضور داشتند.
 کهوازی رییس سازمان مشارکتها با اشاره به سهم ده درصد زمین های شهرداری گفت: در این جلسه با حضور دکتر امینی سهم ده درصد زمین های شهرداری، زمین های حوزه فضای سبز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفتند و مقرر گردید با هماهنگی بین ارگان ها و ادارات مسائل مربوط به حوزه حل شود.
 وی همچنین ادامه داد: در مباحث مربوط به حوزه شهرسازی و کمیسیون های مربوط  و پیگیری تصویب و اجرای طرح تفضیلی،  نیز موضوعات قابل بحثی  وجود دارد که انشاا...  با تعامل و همکاری و پیگیری بین شهرداری اهواز و اداره کل مسکن و شهرسازی نیز این مباحث به زودی مرتفع خواهدشد.
 رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با اشاره به هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و تاثیر آن بر جذب سرمایه های کلان افزود: برای جذب سرمایه گذاری در بخش های مختلف با جدیت در تلاش هستیم و سعی داریم همه موانع در این حوزه را برطرف کنیم و این امر هم نیازمند  نگاه فرابخشی بین ادارات و دستگاه های اجرایی  است.
https://deyarkaroon.ir/vdcfm0dyvw6dyta.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما