چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۱
کد مطلب : 112526
جالب است ۰

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران و ژنرال تولام وزیر امنیت عمومی ویتنام، تفاهم‌نامه همکاری‌های جامع انتظامی امضا کردند.
 خبرگزاری مهر: سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران و ژنرال تولام وزیر امنیت عمومی ویتنام، تفاهم‌نامه همکاری‌های جامع انتظامی امضا کردند.

وزیر امنیت عمومی ویتنام در این مراسم بر توسعه بیش از پیش روابط دوجانبه و چندجانبه به ویژه در زمینه همکاری‌های جامع پلیسی میان ایران و ویتنام تاکید کرد.
ژنرال تولام روابط دوستانه توأم با احترام دو کشور را موجب گسترش و تقویت همکاری‌های دوجانبه دانست و پیشرفت‌های ایران را در حوزه‌های دفاعی، نظامی، علمی و صنعتی و همچنین مقاومت، پایداری و خوداتکایی کشورمان با وجود تحریم‌های ظالمانه ستود.
راه‌های تعمیق و تقویت همکاری‌های انتظامی از قبیل تبادل اطلاعات و تجربیات در زمینه مبارزه با جرایم سازمان یافته، تروریسم، جرایم سایبری، تولید و قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان، پولشویی، قاچاق سلاح و مهمات، جعل اسناد و مهاجرت غیرقانونی از جمله مفاد این تفاهم نامه است.
سردار رادان در این سفر از مرکز ملی آموزش مبارزه با تروریسم، مرکز ملی پایگاه داده‌های شهروندان و اداره امنیت سایبری و مبارزه با جرایم فناوری‌های پیشرفته ویتنام نیز بازدید می‌کند.
فرمانده فراجا و هیأت بلندپایه انتظامی جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی ژنرال تولام وزیر امنیت عمومی ویتنام با هدف بسط و گسترش همکاری‌های انتظامی و پلیسی وارد ویتنام شده است.
سردار رادان در این سفر قرار است با آقای "فام مین چین" نخست وزیر ویتنام نیز دیدار و گفت‌وگو کند.
https://deyarkaroon.ir/vdceww8zpjh8zni.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما