چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۸
کد مطلب : 112517
جالب است ۰
مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان به پرداخت تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومان برای مسکن روستایی استان اشاره کرد و گفت: برای مسکن روستایی خوزستان ۴۰ هزار واحد زمین خودمالکی تأمین شده است.
مهر، روح الله عمادی عصر امروز سه‌شنبه در جلسه شورای مسکن استان خوزستان اظهار کرد: سهم بنیاد مسکن استان از مسکن روستایی ۱۲ هزار و ۲۰۰ واحد است که ۹ هزار واحد آن به بانک‌ها معرفی شده‌اند و از این تعداد با ۲ هزار و ۶۳۵ واحد انعقاد قرارداد شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: این سهمیه که در سال‌های گذشته سه هزار و ۵ هزار واحد بوده، اکنون به بیش از ۱۲ هزار واحد رسیده که این سیر رشد مسکن روستایی، نشان از مهاجرت معکوس در روستاهای استان دارد.
وی عنوان کرد: تسهیلاتی که در خصوص مسکن روستایی خوزستان پرداخت می‌شود، ۳۵۰ میلیون تومان با سه سال تنفس است که جذب را برای دریافت تسهیلات افزایش می‌دهد.
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان بیان کرد: این طرح در کشور از دی ماه سال ۱۴۰۲ ابلاغ شده و برنامه کشور این است که خرداد ماه امسال سهمیه جدید را اعلام کند که جذب خواهد شد.
عمادی با اشاره به ضمانت زنجیره‌ای در تسهیلات مسکن روستایی خوزستان گفت: این دستورالعمل مصوب شده که ضمانت به صورت زنجیره‌ای باشد اما استان کار به سختی انجام می‌شود؛ لذا اگر مصوبه‌ای باشد که بانک‌ها به این موضوع بپردازند شاهد رشد خوبی در این زمینه خواهیم بود.
وی خبر داد: برای مسکن روستایی خوزستان ۴۰ هزار واحد زمین خودمالکی تأمین شده که امروز هفت هزار و ۷۰۰ واحد آن آماده تحویل به مردم است.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcezw8zfjh8zni.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما