سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۸
کد مطلب : 112502
جالب است ۰

مدیر عامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اهواز با تاکید بر اینکه تسهیل مسیر جذب سرمایه گذار در این کلانشهر نیازمند نگاه فرابخشی است گفت: شهرداری اهواز با جدیت به دنبال رفع موانع برای جذب سرمایه‌گذار است.
 ایرنا: صادق کهوازی سه شنبه در نشستی با شهردار اهواز و مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان در محل اداره کل راه و شهرسازی استان بیان کرد: برای تسهیل مسیر جذب سرمایه گذار در اهواز نیازمند نگاه فرابخشی بین ادارات و دستگاه‌های اجرایی هستیم.

وی گفت: در این نشست با حضور شهردار اهواز موضوع سهم ۱۰ درصد زمین های شهرداری و همچنین زمین های حوزه فضای سبز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر گردید با هماهنگی بین ارگان ها و ادارات مسائل مربوط به این بخش ها حل شود.
کهوازی در خصوص ایجاد بستر مناسب برای جلب مشارکت مردمی و جذب سرمایه گذار در این کلانشهر افزود: در حوزه های مختلف شهری فرصت های سرمایه گذاری شهرداری اهواز شناسایی شده و بسته های مختلف اقتصادی تهیه و آماده معرفی به سرمایه گذاران و بخش خصوصی است.

مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز ادامه داد: نگاه مدیریت شهری شهرداری اهواز به سمت سرمایه گذاری و جذب بخش خصوصی معطوف است.
وی گفت: از مهمترین وظایف مدیران و برنامه ریزان شهری فراهم کردن شرایط جذب سرمایه گذاران است که در همین راستا شرایط مناسب برای حضور سرمایه گذاران با تجربه در شهر اهواز مهیا خواهد شد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdciurazrt1azw2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما