سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۰
کد مطلب : 112473
جالب است ۰

فرماندار ویژه دزفول گفت: پرواز دزفول به مشهد و برعکس با پیگیری های انجام شده به پروازهای فرودگاه دزفول اضافه شد و این پرواز از اوایل خردادماه انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول، علیرضا خردمند روز سه شنبه بیان کرد: افزایش تعداد پروازهای فرودگاه دزفول در راستای توسعه این فرودگاه به عنوان اولویت در دستور کار قرار گرفت و در این راستا نشستی اوایل اردیبهشت ماه جاری با رئیس هیات مدیره هواپیمایی کارون در تهران برگزار و بر افزوده شدن پرواز دزفول- مشهد این شرکت هواپیمایی توافق شد.

وی ادامه داد: صبح امروز نیز نشست نهایی پرواز دزفول – مشهد با حضور رئیس ایستگاه هواپیمایی کارون هواپیمایی کارون برگزار و این مهم نهایی شد.
فرماندار ویژه دزفول گفت: فرودگاه دزفول با تصویب هیات وزیران آبان ماه سال گذشته به عنوان فرودگاه مجاز برای ورود و خروج کالا و مسافر بین المللی تعیین شد که در این راستا توسعه زیرساخت های این فرودگاه به عنوان اولویت در حال پیگیری است.
مسافران برای تهیه بلیط پرواز دزفول- مشهد می توانند از آژانس های معتبر اقدام نمایند؛ همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۲۴۲۹۹۵۵ تماس بگیرند.

خرداد سال گذشته نیز فرماندار ویژه شهرستان دزفول از تصویب مرز هوایی دزفول توسط وزارت کشور خبر داده بود.
https://deyarkaroon.ir/vdcfe0dymw6dyja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما