سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۶
کد مطلب : 112466
جالب است ۰
به گزارش پایگاه خبری دیارکارون؛ مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز در جلسه طراحی منظر شهری بلوار کارگر محله گلستان گفت: این نکات مهم در طراحی و توسعه بلوار کارگر مورد توجه و اجرا قرار می گیرد تا منطقه به یک محیط زیبا، پایدار و جذاب برای ساکنان و بازدیدکنندگان تبدیل شود.

 جلسه هم اندیشی و بررسی طرح معماری و منظر بلوار کارگر گلستان واقع در منطقه چهار با حضور سید نورالله موسوی مدیرعامل سازمان، اسماعیل عالیپور مدیر منطقه چهار، نماینده حوزهای معاونت حمل و نقل و ترافیک، معاونت فنی و عمرانی، معاونت شهرسازی و معماری و همچنین مهندسین مشاور در محل سالن جلسات سازمان بهسازی و نوسازی برگزار شد.

 سید نورالله موسوی مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی گفت: اهمیت حفظ و بهره‌برداری از منابع طبیعی موجود مانند درختان و فضاهای سبز برای بهبود کیفیت هوای منطقه و فضای زیستی برای ساکنان بسیار مهم است.
 
 وی اظهار کرد: یکی دیگر از اهدافی که بسیار مهم است، مطالبه و توسعه امکاناتی همچون مکان‌های بازی کودکان و فضاهای فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی برای خدمت به ساکنان و عابرین پیاده است.
 
 مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با بیان اینکه مسیرهای ایمن و جذاب برای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری برای افزایش فعالیت‌های ورزشی و تفریحی مردم نیز از خصوصیات پروژه فوق است اظهار کرد: توجه به نورپردازی مناسب برای افزایش امنیت و جلب جذابیت شهری شبانه نیز بسیار با اهمیت است.
 
وی عنوان کرد: مدیریت ترافیک و ایجاد امکانات پارکینگ مناسب برای کاهش مشکلات ترافیکی و راحتی مردم و استفاده از عناصر زیبایی مانند آبنماها و برای ایجاد منظر زیبا و دل‌انگیز در فضاهای عمومی نیز باید در نظر گرفته شود.

 سید نورالله موسوی با بیان اینکه توجه به هماهنگی طراحی‌های جدید با معماری محیطی و معیارهای شهرسازی موجود نیز از اهداف این پروژه است اظهار کرد: مشارکت شهروندان در طراحی و توسعه این بلوار برای افزایش احساس مالکیت و ارتباط مستقیم آنان با محیط زندگی خود نیز بسیار ضروریست.

 وی در پایان خاطرنشان کرد: این نکات مهم در طراحی و توسعه بلوار کارگر گلستان در اهواز مورد توجه و اجرا قرار می گیرد تا منطقه به یک محیط زیبا، پایدار و جذاب برای ساکنان و بازدیدکنندگان تبدیل شود.
https://deyarkaroon.ir/vdch-inz-23nzkd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما