جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۱۱
کد مطلب : 112370
جالب است ۰
رییس اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: ۲ هزار واحد با تصویب کمیسیون ماده پنج استان به ظرفیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن دزفول اضافه شد.
 مهر، ابوذر موحد عصر امروز پنجشنبه در نشست کمیسیون ماده پنج خوزستان بیان کرد: طرح تفضیلی و تفکیکی فاز یک آوان شهر با مساحت ۹۷ هکتار و گام (فاز) ۲ آوان شهر دزفول با مساحت ۸۳ هکتار از اراضی دولتی شهرستان مورد بازنگری قرار گرفت و در کمیسیون ماده پنج استان به تصویب رسید.
وی با اشاره به تصویب گام ۲ آوان شهر دزفول ادامه داد: بیش از ۲ هزار واحد مسکونی در ۵۰۰ قطعه زمین ۳۷۵ متر مربعی با تصویب این طرح برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در دزفول فراهم خواهد شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: این واحدها با تصویب کمیسیون ماده پنج و به منظور ارتقای کیفیت زندگی و کاهش هزینه متقاضیان مسکن، به صورت ۲ طبقه و چهار واحدی در این اراضی احداث می‌شود.
وی بیان کرد: طرح تفصیلی و تفکیکی گام اول آوان شهر از دیگر مصوبه‌های این کمیسیون بود که بر اساس آن تعداد یک هزار و ۷۹۴ قطعه زمین ۲۰۰ متری برای اجرای طرح جوانی جمعیت مورد تأیید قرار گرفت و آماده ادامه مراحل واگذاری به خانوارهای مشمول این طرح شد.
به گزارش مهر، سهمیه دزفول در طرح نهضت ملی مسکن ساخت بیش از هشت هزار و ۱۰۰ خانه در چهار سال است.
هم اکنون حدود چهار هزار و ۲۰۰ واحد طرح مسکن ملی با پیشرفت‌های فیزیکی مختلف در شهرستان دزفول در حال احداث است.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcbz5b8grhb8fp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما