دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۲۵
کد مطلب : 112240
جالب است ۰
بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
بیست و هشتمین نمایشگاه نفت با شعار “صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه” برگزار می‌شود
بنا به گزارش اخبار نمایشگاه ها به نقل از تیتر کوتاه حسام گودرزی قائم مقام مدیرعامل شرکت بانیان امید گفت: مجری برگزاری بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی؛ مقدمات برگزاری مهمترین و بزرگترین نمایشگاه ایران، در حال انجام است و در دوره بیست و هشتم این نمایشگاه نیز فعالین و شاغلین صنعت نمایشگاهی با تمام توان آماده ارائه خدمات به مخاطبان و مشارکت کنندگان می باشند.

گودرزی با بیان این مطلب که ستاد برگزاری این نمایشگاه در این دوره تلاش کرده است با استفاده از فناوری های روز، ارائه خدمات خود به مشارکت کنندگان را تسهیل نماید؛ تاکید کرد که تمامی مراحل ثبت نام، ارسال مدارک، ارتباط با ستاد برگزاری و پیگیری وضعیت درخواست در قالب سامانه آنلاین بانیان امید به صورت کاملا آنلاین انجام می شود.

وی اضافه کرد: ستاد برگزاری با توجه به لزوم آگاهی فعالان و شاغلان صنعت نمایشگاهی، از مصوبات و تصمیمات مرتبط، از کانال های رسمی و معتبر سعی خواهد کرد اطلاع رسانی منظمی در رسانه های نمایشگاهی، با هدف تسهیل امور جهت برنامه‌ریزی و احترام به جمع کثیری از خانواده صنعت نمایشگاهی که در نمایشگاه نفت فعالیت می کنند؛ داشته باشد.

شایان ذکر است بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه؛ از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdchkinzv23nzid.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما