پنجشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۱
کد مطلب : 111231
جالب است ۰

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با تاکید بر تعامل بین هنرمندان و فعالان قرآنی، تمرکز بر فعالیت‌های فرهنگی و هنری با محتوای قرآنی برای انتقال معارف عظیم قرآن به جوانان را از جمله اولویت‌های مهم این اداره کل در سال جاری عنوان کرد.

 ایرنا، مجید منادی چهارشنبه در آیین گشایش پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت در نمایشگاه بین‌المللی اهواز، خوزستان را استانی قرآنی خواند و اظهار کرد: به یاری خداوند در سال جدید با همگرایی که در دستگاه‌های فرهنگی وجود دارد شاهد آثار به‌روز، هنرمندانه و جدید با محتوای قرآنی باشیم.

وی، تولید محصولات هنری با محتوای قرآنی را قله و اوج اقدام‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان دانست و افزود: تعامل بین قرآن پژوهشان و فعالان قرآنی با هنرمندان در وضعیت مطلوبی قرار ندارد، از این رو، پیوند بین فعالان قرآنی و هنرمندان که هنر به عنوان ودیعه الهی در اختیار آن‌هاست باید محکم‌تر و بیشتر شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فعالان قرانی خواست محتوای قرآنی مناسب برای نیاز امروز جامعه را تولید کنند و در اختیار هنرمندان قرار دهند تا فعالیت‌های فرهنگی و هنری مختلفی در سال جدید شکل گیرد.
وی تقویت فعالیت‌های قرآنی را محک و معیار سنجش اقدام‌های سال جاری دانست.
منادی به تلاش‌ها و اقدام‌های مختلف برای برگزاری پانزدهمین نمایشگاه قرآن در استان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه در حد توان و ظرفیتی که موجود بود برپا کردیم تا مردم با فعالیت‌های و شخصیت‌های قرآنی استان آشنا شوند.

پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان روز چهارشنبه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز گشایش یافت و به مدت پنج روز پذیرای علاقه‌مندان به حوزه قرآن و عترت است.
نمایشگاه قرآن امسال با شعار «می‌خوانمت» و با حضور ۱۱۲ غرفه محصولات فرهنگی و قرآنی، حجاب و عفاف، کودک، بخش‌های هنری و صنایع دستی قرآنی را ارایه ‌می‌کند.


 
https://deyarkaroon.ir/vdcgwq9qqak9qx4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما