چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۰
کد مطلب : 111215
جالب است ۰
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شوش گفت: ۲۰۰ کودک یتیم زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان در قالب طرح‌های اکرام و محسنین در ماه مبارک رمضان صاحب حامی شدند.
غلامحسین نظری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به استقبال شهروندان شوش از اجرای طرح اکرم ایتام در این شهرستان بیان کرد: ۱۷۰ حامی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون برای حمایت از کودکان ایتام در شوش ثبت نام کردند.
وی با بیان اینکه ۷۶۰ کودک یتیم و یا بدسرپرست زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان ‌نیازمند حامی مالی هستند، افزود: ۲ هزار و ۴۳۸ حامی هم اکنون از کودکان نیازمند زیرپوشش کمیته امداد شوش حمایت می‌کنند که با توجه به اینکه مجموع مبلغ اهدایی به هر یتیم اندک است، همچنان نیاز به حامیان جدید برای این کودکان وجود دارد.
رییس کمیته امداد شوش گفت: هر فرد با اختصاص حداقل مبلغ ماهانه ۵۰۰ هزار ریال برای هر یتیم می‌تواند از یک تا چند یتیم را حمایت کند.
نظری همچنین با اشاره به توزیع یک هزار بسته معیشتی در ماه رمضان اظهارکرد: این تعداد بسته معیشتی با ارزش مجموع ۱۵ میلیارد ریال میان خانواده‌های نیازمند این شهرستان توزیع شد.
وی افزود: چهار آشپزخانه مراکز نیکوکاری و گروه‌های جهادی شوش در ایام شب‌های قدر اقدام به پخت و توزیع پنج هزار غذای گرم میان نیازمندان و مددجویان امداد شهرستان شوش در قالب طرح اطعام مهدوی کردند.
رئیس کمیته امداد شوش گفت: این کمیته همچنان آماده دریافت کمک‌های خیرین و نیکوکاران برای اطعام ایتام و نیازمندان است.
به گزارش ایرنا، حامیان نیکوکار می‌توانند برای اطلاع از فرزندان نیازمند این شهرستان و حمایت از فرزندان مورد نظر خود به کمیته امداد شوش مراجعه و یا با شماره ۰۹۳۶۶۷۲۲۱۹۰ واحد طرح اکرام ایتام کمیته امداد امام خمینی(ره) شوش در تمام ایام هفته تماس بگیرند.
طرح اکرام ایتام به منظور حمایت از فرزندان یتیم فاقد پدر و طرح محسنین برای کمک به فرزندان بدسرپرست، از کار افتاده و یا بیمار است که توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) برای جمع آوری کمک‌های مردمی و حمایت از کودکان نیازمند ایجاد شده است.
همه ساله از ۱۵ تا ۲۱ ماه مبارک رمضان که به عنوان هفته اکرام و اطعام نامگذاری شده کمیته امداد امام خمینی (ره) نسبت به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی و همچنین جذب حامیان کودکان طرح ایتام و محسنین اقدام می‌کند.
هم اکنون پنج هزار و ۲۰۰ نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد شوش برخوردار هستند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcizzazwt1azr2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما