سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۴
کد مطلب : 111164
جالب است ۰

رییس کل دادگستری استان خوزستان گفت: ۲۶ هزار و ۳۴۲ نفر کارگر در استان با پیگیری ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به کار بازگشتند و یا از اخراج آن‌ها جلوگیری شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری خوزستان، علی دهقانی سه‌شنبه در این خصوص بیان کرد: با ورود به‌موقع دستگاه قضای استان در راستای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی از بیکاری کارگران این واحدها جلوگیری شد.

وی با اشاره به ظرفیت اقتصادی بالای استان، افزود: این مهم یکی از اولویت‌های دادگستری خوزستان در سال ۱۴۰۲ بود و ضمن رفع مشکلات حقوقی واحدهای تولیدی، از توسعه خطوط تولید این واحدها به طور جدی حمایت شد.
رییس کل دادگستری خوزستان گفت: هرچه دستگاه قضایی حمایت موثرتری از تولید داشته باشد، شاهد ارتقای امنیت و آرامش در جامعه خواهیم بود.

وی افزود: جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و هدررفت تجهیزات این واحدها از اقداماتی است که موجب افزایش تولید و اشتغال در خوزستان خواهد شد.
دهقانی با اشاره به ضرورت بهره‌مندی از شرکت‌های دانش بنیان، ادامه داد: طرح‌های اجرایی صنعتی باید در راستای توسعه استان باشند و از اجرای طرح‌های بدون مطالعه صحیح و بررسی دقیق علمی، کاربردی، زیست
محیطی، اقتصادی و … که احتمال می‌رود به دلایل مختلف ناتمام بمانند، پرهیز شود.
وی هدف از تشکیل این ستاد را بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی و کمک به رفع موانع تولید دانست و تصریح کرد: در این مدت ۲۶۲ درخواست وارده به دبیرخانه این ستاد رسیدگی و مختومه شد.
به گزارش ایرنا، ۲ هزار واحد تولیدی فعال و ۲ هزار واحد تولیدی در دست ساخت در خوزستان وجود دارد.


 
https://deyarkaroon.ir/vdcb08b8arhb88p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما