سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۱
کد مطلب : 111159
جالب است ۰

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز از اسکان هشت هزار و ۲۹۱ خانوار در کمپ‌های نوروزی این شهر خبر داد.
علی شمس روز سه شنبه در گفت‌ و گو با ایرنا اظهار کرد: ستاد اسکان شهرداری اهواز ۲۸ اسفندماه آغاز به کار کرد و امکانات مورد نیاز برای اسکان مهمانان نوروزی در پارک لاله و نمایشگاه بین المللی اهواز تامین شد.
وی افزود: از ابتدای تعطیلات تا پنجم فروردین‌ماه، حدود ۲ هزار خانوار در کمپ های نوروزی اسکان یافتند که در پیک دوم سفرها، شاهد افزایش مسافران نوروزی به اهواز بودیم. با توجه به بارش باران در این ایام با تلاش
مجموعه مدیریت شهری هیچ مسافری در باران نمانده و همگی اسکان داده شدند.
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به برگزاری تورهای گردشگری و جشنواره‌های فرهنگی در محل کمپ‌های نوروزی گفت: در ایام نوروز تلاش کردیم با نظارت همه‌جانبه، شرایط برای رضایت هرچه بیشتر مردم و
مهمانان نوروزی فراهم شود.
وی بیان کرد: در این کمپ ها امکانات مورد نیاز از جمله سرویس بهداشتی، حمام، پارکینگ، چادر و استقرار نیروهای اورژانس، هلال احمر و نیروی انتظامی جهت تامین امنیت مسافران در نظر گرفته شد.
شمس ادامه داد: همچنین یک دستگاه اتوبوس گردشگری، نسبت به جابه جایی مسافران و بازدید آنها از اماکن تفریحی و گردشگری اهواز، در کمپ‌ های نوروزی مستقر بود.
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز اضافه کرد: تعداد میهمانان نوروزی نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته و مسافران بیشتری در استان خوزستان حضور یافتند.
https://deyarkaroon.ir/vdcftydy1w6dyya.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما