يکشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۳
کد مطلب : 111119
جالب است ۰
امام جمعه اهواز گفت: طرح اکرام ایتام هدف‌های مهمی را مثل گسترش فرهنگ نیکوکاری و کمک به ایتام و… در بر دارد و با هزینه‌های کم می‌توان به ایتام کمک کرد.
 مهر، حجت الاسلام سیدمحمد عبدالنبی موسوی فرد در ضیافت افطاری فرزندان معنوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی خوزستان اظهار کرد: کمیته امداد خوزستان تلاش می‌کند تا مأموریت خود را به نحو احسن انجام دهد و تا به حال خدمات ارزشمندی را به مددجویان ارائه داد، این نهاد حمایتی با کمک خیران کمک‌های بسیار خوبی به قشر محروم ارائه کرده که قابل تقدیر است.
نماینده ولی فقیه در خوزستان اضافه کرد: یکی از کارهای مهم کمیته امداد استان اجرای طرح‌های اطعام مهدوی نیازمندان و اکرام ایتام برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت است.
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب تاکید ویژه‌ای در کمک به قشر محروم و حمایت از آن‌ها دارد، افزود: یکی از اهداف کمیته امداد توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت است. نهاد حمایتی امداد برای کودکان بی سرپرست با هدف کمک و سرپرستی ایتام و بچه‌های فقیر تشکیل شده است.
وی تصریح کرد: طرح اکرام ایتام هدف‌های مهمی را مثل گسترش فرهنگ نیکوکاری و کمک به ایتام، و نشر تعلیمات حسنه اسلامی در بر دارد و این طرح به مال زیاد نیاز ندارد و می‌توان با هزینه‌های کم به ایتام کمک کرد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcb88b89rhb88p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما