شنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۵
کد مطلب : 111079
جالب است ۰
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت: دومین کارگاه تولید و توزیع مشروبات الکلی طی یک هفته اخیر در این شهرستان کشف و منهدم شد.
ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، حسن سپهوند روز شنبه بیان کرد: یک کارگاه تولید و توزیع مشروبات الکلی در راستای مبارزه بی‌امان با مفاسد اجتماعی، با دستور قضایی و طی یک عملیات موفق توسط نیروهای فراجا در کلانتری ١٢ اندیمشک، کشف و منهدم شد.
وی افزود: بیش از یک هزار و ۳۰۰ لیتر مشروبات الکلی از این کارگاه کشف و ۲ نفر نیز دستگیر شد.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت: این دومین کارگاه تولید مشروبات الکلی در شهرستان اندیمشک است که طی یک هفته اخیر با دستور دادستانی کشف و منهدم می شود.
وی خط قرمز دستگاه قضایی را برخورد با مخلان امنیت و آرامش و سلامت مردم دانست و تاکید کرد: دادستانی با کسانی که اقدام به تولید و توزیع مشروبات الکلی و یا هرگونه مواد مخدر نمایند، با جدیت و قاطعیت برخورد قانونی خواهد کرد.
به گزارش ایرنا، پیش از این دادستان عمومی و انقلاب دادگستری خوزستان هشتم فروردین ماه جاری نیز از کشف و انهدام کارگاه تولید و توزیع مشروبات الکلی در اندیمشک خبر داده بود. بر اساس اعلام صادق جعفری چگنی در این کارگاه بیش از سه هزار لیتر مشروبات الکلی کشف و یک نفر نیز دستگیر شد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcguq9qyak9qz4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما