سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۷
کد مطلب : 109385
جالب است ۰
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خوزستان از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی طرح «شهید زین‌الدین» تا دهم اسفندماه امسال خبر داد.
مهر، حجت الله دهدشتی  دوشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای تصریح کرد: ثبت نام آزمون استخدامی طرح «شهید زین‌الدین» از ۱۱ بهمن ماه آغاز شده و تا ۱۰ اسفند ماه ادامه دارد و دفترچه راهنمای آزمون این طرح برای دستگاه‌های اجرایی ۱۸ استان از جمله استان خوزستان در سایت جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir منتشر شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خوزستان افزود: طرح شهید «زین‌الدین» با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر جوان‌سازی دولت و با توجه به تاکید رئیس جمهور در جذب و استخدام منابع انسانی برنامه‌ریزی شده است.
وی ادامه داد: در این آزمون ۱۰ سهمیه برای نخبگان و ۱۳۰ سهمیه برای جوانان حائز شرایط در هفت دستگاه اجرایی استان خوزستان شامل جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استانداری و واحدهای تابعه اختصاص یافته است.
دهدشتی افزود: از تعداد ۱۳۰ سهمیه ۲۶ سهمیه استخدامی برای استانداری خوزستان و واحدهای تابعه اختصاص یافته که در آینده نزدیک به صورت یک آزمون متمرکز و در قالب سهمیه وزارت کشور و سایر استانداری‌ها انجام می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان تاکید کرد: همه داوطلبان طرح شهید «زین‌الدین» باید در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.
https://deyarkaroon.ir/vdcdjn0fkyt0zs6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما