دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۶
کد مطلب : 109373
جالب است ۰
عملیات اجرایی احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهدای حمیدیه طی آیینی با حضور خانواده شهدا و بزرگان محلی آغاز شد.
 ایرنا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان روز دوشنبه در این آیین با تکریم یاد و خاطره رشادت‌های بزرگان و عشایر شهرستان حمیدیه در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم بیان کرد: به گفته سید شهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی خدمت به مردم خوزستان دفاع از حرم است و خادمان مردم برای رفع محرومیت از شهرهای استان جهادگونه در حال تلاش هستند.
محمد خانچی افزود: خوشبختانه روند اجرای طرح‌های عمرانی در شهرستان حمیدیه شتاب گرفته و امید است بیش از پیش شاهد بهره‌برداری از این طرح‌ها باشیم.
وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهدای حمیدیه تصریح کرد: با توجه به جایگاه راهبردی شهرستان حمیدیه به عنوان مقصد و مسیر زائران کاروان‌های راهیان نور و راهپیمایی اربعین حسینی، کمبود بیمارستان در این منطقه بسیار احساس می‌شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان ابراز امیدواری کرد: با جدیت و همت مسئولان و فازبندی این بیمارستان شاهد تسریع در بهره‌برداری این مجموعه باشیم.
به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام فرمانداری شهرستان حمیدیه این شهرستان فاقد بیمارستان است و مردم این منطقه به بیمارستان‌های اهواز و یا سوسنگرد مراجعه می‌کنند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdca0on6e49nwe1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما