يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۵
کد مطلب : 109343
جالب است ۰
پیش بینی افزایش غلظت آلاینده‌ها در خوزستان
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: جوی نسبتا پایدار همراه با مه یا مه رقیق صبحگاهی و شامگاهی و افزایش غلظت آلاینده‌ها به ویژه برای مناطق جنوبی و صنعتی در روزهای سه شنبه تا اواسط چهارشنبه پیش‌بینی می‌شود.
 ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری روز یکشنبه بیان کرد: فعالیت سامانه بارشی از اوایل وقت امروز در بخش های غربی، جنوب غربی و جنوبی استان آغاز شده و بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعدوبرق، وزش باد متوسط و تندبادهای لحظه‌ای و همچنین کاهش دما را به دنبال داشته است.
وی افزود: این روند همچنان تا اواخر وقت امروز در بخش‌های جنوب غربی تا جنوب شرقی استان ادامه خواهد داشت و در بقیه نقاط نیز احتمال بارش‌های پراکنده و خفیف دور از انتظار نیست.
سبزه زاری ادامه داد: طی امروز شمال خلیج فارس نیز مواج و متلاطم همراه با رگبار و رعد و برق است و از روز پنجشنبه سامانه بارشی فعال و فراگیر استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
مدیر کل هواشناسی خوزستان اظهار کرد: در شبانه روز گذشته امیدیه با ۲۶ و ایذه با ۳.۶ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان و حداکثر دمای اهواز ۲۵.۸ و حداقل ۱۰.۶ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

 
https://deyarkaroon.ir/vdchkwnzx23nvxd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما