يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۴
کد مطلب : 109342
جالب است ۰
رئیس کل دیوان محاسبات کشور تاکید کرد: هیچ بن بست اقتصادی وجود ندارد و اگر مسئولان بیشتر تلاش کنند، خیلی از مشکلات حل خواهد شد.
سیداحمدرضا دستغیب در مراسم راهپیمایی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز ۲۲ بهمن ماه در اهواز، اظهارکرد: از ساعات اولیه امروز دیدم هر لحظه بر ازدحام مردم افزوده شد. خدا را شکر مردم سرافراز این خطه مانند همه کشور در صحنه حضور دارند.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: در این سال ها علی رغم تهدیداتی که از سوی دشمنان شاهد بوده ایم و تفرقه افکنی را در دستور کارشان قرار داده اند اما خدا را شکر با حضور به موقع مردم در تمام نقاط کشور، توطئه‌های دشمنان خنثی شده است؛ دشمن، تحریم های گسترده و فشار حداکثری را هم در دستور کار خود قرار داد اما بازهم مردم ایران این شرایط را پشت سر گذاشتند. امروز هم شاهد جنگ ترکیبی و جنگ روانی هستیم ولی مردم با هوشیاری ایستادگی می کنند.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور با تاکید بر ضرورت توجه به رهنمودهای رهبری، ادامه داد: امروز مشکلاتی در کشور است و نمی توان انکار کرد؛ حضرت آقا نیز از سال ها پیش درباره اقتصاد مقاومتی سخن گفتند و تاکید بر تولید ملی داشتند. باید به ناخدای متبحر یعنی رهبری اعتماد کنیم.
وی خاطر نشان کرد: بارها بر حوزه مردمی سازی اقتصاد  تاکید شده است. همه توان کشور باید در حوزه اقتصادی و تولید باشد. در فرایند خصوصی سازی کشور با مشکلاتی مواجه شده ایم اما دیر نشده است و می توان اصلاح کرد. باید بساط شرکت های خصولتی برچیده شوند و باید به مردم واگذار شوند زیرا مردم امن ترین و مطمئن ترین برای توسعه کشور و بنگاه های اقتصادی هستند. دولت باید فقط نظارت کند و نباید دخالت داشته باشد.
دستغیب بیان کرد: باید امید داشت و نباید ناامید شد. برخی به دنبال کاشتن بذر ناامیدی هستند؛ هیچ بن بست اقتصادی وجود ندارد و اگر مشکلاتی هم در این زمینه است به خاطر کوتاهی برخی از مسوولان است. اگر مسئولان قدر مردم را بدانند و بیشتر تلاش کنند، حتما خیلی از مشکلات حل خواهد شد.
وی گفت: در سفرهای استانی دولت مردمی تلاش زیادی صورت می گیرد و مسائل  را شناسایی کرده و تلاش بر تحقق مصوبات است؛ مسئولان استان خوزستان هم باید مصوبات را دنبال کنند. همچنین اصلاحات اقتصادی به مرور در دستور کار دولت سیزدهم قرار گرفته است و باید سفره مردم گسترده تر شود.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در پایان، گفت: شرکت در انتخابات در شرایط کنونی بسیار مهم است و امیدوارم مجلس آینده منشا تحولات اساسی در کشور باشد. بعد از انتخابات هم تمام رقابت ها باید به رفاقت تبدیل شود و همه در کنار هم باشند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcgty9qxak9zw4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما