يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰
کد مطلب : 109336
جالب است ۰
مردم شهرهای مختلف خوزستان در چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب با حضور پرصلابت در راهپیمایی حماسه‌ای جدید از شور و حضور آفریدند.
خوزستانی‌ها در 22 بهمن حماسه آفریدند
خبرگزاری مهر، راهپیمایی مردم اهواز از میدان مولوی در منطقه امانیه شروع شد ولی این نقطه قبل از آغاز راهپیمایی جای سوزن انداختن نداشت و جمعیت عظیمی خود را برای حضور در راهپیمایی به این محل رسانده بودند
امروز با این حضور با صلابت مردم از خیابان‌های اهواز و سایر شهرهای استان خوزستان، پیام روشنی به استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا و رژیم اشغالگر قدس مخابره شده که با وجود این مردم که ذره‌ای از آرمان‌های اسلامی و دینی و ملی خود کوتاه نخواهند آمد، فکر ضربه زدن به کشور، طرحی از پیش بازنده است.
شعارهای مردم خوزستان علیه آمریکا و رژیم اشغالگر قدس آنقدر با صلابت بود که قطعاً لرزه بر اندام آنها خواهد افتاد و آنها متوجه می‌شوند که با نظامی که چنین مردم وفادار و پای کاری دارد، نمی‌توانند مقابله کنند.
مسئله فلسطین امسال رنگ و بوی جدی‌تر در راهپیمایی داشت و هم‌زمان با کشتار مردم غزه از سوی رژیم کودک کش صهیونیستی و جنایت‌های این رژیم که با چراغ سبز آمریکا و کشورهای اروپایی همراه است، مردم شعارهای با صلابتی علیه جنایتکاران دادند و ضمن محکوم کردن این حوادث خونبار از آرمان‌های فلسطین حمایت کردند.
خوزستان‌ها حماسه آفریدند / مردم پای انقلاب خود هستند
تصاویر و شعارهایی در دست مردم وجود داشت که نشان می‌دهد مردم ایران از گروه‌های جهادی محور مقاومت مثل حماس، جهاد اسلامی، حزب‌الله، حشد الشعبی و حوثی ها حمایتی همه جانبه دارند و بر ادامه مقاومت تا آزادسازی قدس شریف تاکید دارند.
از سوی دیگر عشایر عرب و بختیاری با پوشیدن لباس محلی و سردادن شعارهایی به زبان مادری خود، ثابت کردند همیشه بزرگترین حامی انقلاب و کشور هستند و تا پای جای برای آرمانی اسلامی خود ایستاده‌اند.
در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، نامزدهای انتخاباتی نیز همراه با هواداران خود در راهپیمایی شرکت کردند.
حضور جوانان و نوجوانان اهوازی بر شور و شعف راهپیمایی روز ۲۲ بهمن این کلانشهر افزوده بود به طوری که بیشتر جمعیت شرکت کننده را کسانی تشکیل می‌دادند که در زمان پیروزی انقلاب اسلامی هنوز به دنیا نیامده بودند.
عبور راهپیمایان اهوازی از روی پل سردار سرلشکر شهید سید محمدحسین علم‌الهدی (پل چهارم) که بر روی رودخانه کارون است جلوه‌ای ویژه به روز ۲۲ بهمن امسال داد.
تجدید بیعت مرزنشینان
از سوی دیگر مرزنشینان اروند کنار، مینو شهر و چوئبده با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن فریاد مرگ بر استکبار سر دادند و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
در شهرهای مرزی آبادان و خرمشهر قدم‌هایی به شوق ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی برداشته شد تا همه یک دل و یک صدا، لبیک گویان به خون شهدا و مقام معظم رهبری به گوش جهانیان برسانند که برای ایران، ایرانی همیشه جان بر کف است.
خوزستان‌ها حماسه آفریدند / مردم پای انقلاب خود هستند
این شهرهای خوزستان سرزمین لاله‌هایی است که برای آزادی ایران اسلامی جان دادند با در دست داشتن پارچه نوشته‌هایی با مضمون اینکه «تن به ذلت نمی دهیم» اعلام کردند تا همیشه زیر یک پرچم پای جمهوری اسلامی ایران می‌مانند و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
اقتدار ایران با نمایش پهپادهای «شاهد» در راهپیمایی ۲۲ بهمن
همچنین به‌مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برخی دستاوردهای دفاعی ایران از جمله پهبادهای «شاهد» در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان دزفول به نمایش گذاشته شد.
خوزستان‌ها حماسه آفریدند / مردم پای انقلاب خود هستند
این دستاوردهای دفاعی در قالب ایستگاه دستاوردهای نسل جوانان انقلاب اسلامی ایران برای بازدید مردم در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان دزفول در معرض دید عموم قرار گرفته‌اند.
پهپادهای شاهد این روزها مشهورترین خانواده پهپادی ایران هستند که آوازه آنها به خارج از مرزها رسیده است.
خودنمایی موشک‌های اقتدار ایران در اهواز
موشک‌های دزفول همراه با سامانه پرتاب در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ در اهواز خودنمایی شد.
در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ در اهواز، موشک‌های دزفول همراه با سامانه پرتاب خودنمایی می‌کنند، موشک‌هایی که نماد قدرت ایران اسلامی است.
اینها فقط قطره‌ای از دریای بیکران قدرت و اقتدار ایران است، قدرتی که دشمنان را هراسان می‌کند.
ایران پس از انقلاب، کمر تحریم‌ها را شکست، مشت بر دهان یاوه گویان و وطن فروشان زده و می‌زند، دشمنان ایران اسلامی را به زانو در می‌آورد.
قطار پیشرفت و توسعه ایران متوقف نمی‌شود
از سوی دیگر نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: توطئه‌ها، دست اندازی‌ها، دشمنی‌ها، تخریب‌ها، ندانم کاری‌ها، سستی‌ها و ناکارآمدی‌ها نتوانسته قطار پیشرفت ایران را متوقف کند.
آیت الله عباس کعبی پیش از ظهر امروز یکشنبه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان حمیدیه، اظهار کرد: قطار پیشرفت و توسعه ایران اسلامی هیچگاه متوقف نشده است، توطئه‌ها، دست اندازی‌ها، دشمنی‌ها، تخریب‌ها، ندانم کاری‌ها، سستی‌ها و ناکارآمدی‌ها نتوانسته قطار پیشرفت ایران را متوقف کند. استقلال، آزادی و حکومت مردمی، عزت، کرامت و حرکت به سمت پیشرفت دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ایران جز ۱۰ کشور برتر دنیا در جراحی‌های قلب، رتبه پانزده جهان در چشم پزشکی، رتبه چهارم دنیا در تولید علوم درمان ناباروری، رتبه سوم دنیا در علم نانوتکنولوژی، رتبه چهارم در علم رباتیک، پله دهم صنعت جهان در فولاد، رتبه سیزدهم جهان در صنایع دریایی، رتبه سوم جهان در سدسازی، رتبه سوم در تولید و خودکفایی محصولات کشاورزی دارد که دشت آزادگان و حمیدیه یکی از قطب‌های کشاورزی هستند.
خوزستان‌ها حماسه آفریدند / مردم پای انقلاب خود هستند
وی اضافه کرد: همچنین ایران جز پنج کشور سازنده لیزرهای پرتوان، دومین کشور تولیدکننده نو ترکیب هموفیلی، بزرگترین صادر کننده بنزین منطقه، هشتمین کشور برتر دنیا در صنعت فضایی، رتبه ۲۱ اقتصاد جهان و رتبه ۱۵ جهان در انتشارات مقالات علمی را به خود اختصاص داده و روز به روز در سایه خودباوری، خدا باوری، اعتماد به نفس، اتحاد بین مردم و ولایت و نظام اسلامی پیش می‌رود.
ایران اسلامی با شتاب در حال پیشرفت است
همچنین استاندار خوزستان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که ایران اسلامی با شتاب در حال پیشرفت است.
علی اکبر حسینی محراب پیش از ظهر امروز یکشنبه با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز در جمع خبرنگاران ۲۲ بهمن را روز پیروزی حق بر باطل دانست و با اشاره به حضور پرشور مردم اهواز و دیگر شهرهای استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که ایران اسلامی با شتاب در حال پیشرفت است.
وی ادامه داد: در مسیر توسعه کشور، دشمن مدام در حال توطئه بوده اما هوشیاری و بصیرت مردم مانع از تحقق اهداف دشمنان ملت ایران شده است.
استاندار خوزستان با اشاره به اینکه ملت سرفراز ایران با ولایتمداری در حال تاریخ سازی دیگری هستند، گفت: حمایت مردم ایران از مردم مظلوم فلسطین نمونه‌ای از این تاریخ سازی است.
امروز مشارکت مردم باعث قدرت کشور می‌شود
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم آبادان گفت: امروزه قدرت و مشارکت مردم باعث قدرت کشور می‌شود، تمام تلاش دشمن این است که این قدرت تکثیر نشود.
سعید جلیلی پیش از ظهر امروز یکشنبه در جمع مردم آبادان بیان کرد: در آبادان و کوی ذوالفقاری زن، مرد و کودک از تمامیت ارضی، اسلام و انقلاب خود دفاع کردند تا مستکبران خیال نکنند این ملک، همان حکومت‌های خودکامه خود فروخته ۸۰ سال قبل هستند.
وی افزود: در چهار ماه گذشته بالغ بر ۳۰ هزار زن و کودک در غزه به شهادت رسیدند اما رژیم صهیونیستی نتوانسته در این جنگ پیروز شود چرا که روحیه متأثر از انقلاب اسلامی میان محور مقاومت پا گرفته که هر گونه محاسبات دشمن را بر هم زده است.
جلیل ادامه داد: دشمن همان تفکری را که به خرمشهر و آبادان داشت، امروز نسبت به غزه دارد غافل از اینکه امروز فقط ایران نیست که سیره انقلاب امام خمینی (ره) را دنبال می‌کند، بلکه در عراق، سوریه، یمن، لبنان و فلسطین نیز این طریقت پیروان فراوان دارد و نقشه‌های صهیونیسم را نقش بر آب کرده است.
خوزستان‌ها حماسه آفریدند / مردم پای انقلاب خود هستند
وی گفت: دشمن راهپیمایی اربعین را می‌بیند که چگونه ملت‌ها با هم اتحاد و دوستی پیدا کردند، این قدرت را باید شناخت و امروز این پرچم در دست شما جوانان است.
مسؤولان باید به تکلیف عمل کنند
همچنین نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن آمده‌اند بگویند ما به تکلیف خودمان عمل کرده‌ایم و مسؤولان نیز باید به تکلیف خودشان عمل کنند.
حجت الاسلام سید محمد عبدالنبی موسوی فرد پیش از ظهر امروز یکشنبه در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حضور امروز مردم در راهپیمایی یک پیام به استکبار جهانی دارد به این معنا که هر مقدار فشار را بر مردم بیشتر کنند اما حضور مردم بیشتر خواهد شد، شاهد عرض بنده مردم بیش از یک هزار شهر و شهرستان و هزاران روستا است که همچون جمعیتی که در شهر اهواز می‌بینیم در دیگر شهر و روستاها برای راهپیمایی حضور پیدا کرده‌اند.
نماینده ولی فقیه در خوزستان بیان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن این پیام را دارد که آمریکا خوار و ذلیل، شما هر مقدار ما را بیشتر تحریم کنید ما بیشتر در صحنه هستیم و بیشتر تلاش می‌کنیم تا پشتیبان مسئولان باشیم تا به حول قوه الهی بتوانند ما را به قله برسانند.
همه باید برای موفقیت تلاش کنند
همچنین رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: همه باید برای موفقیت کشور و نظام تلاش کنند و انتخابات مظهر قدرت ملی و رأی دادن حق مردم است.
خوزستان‌ها حماسه آفریدند / مردم پای انقلاب خود هستند
سید احمد رضا دستغیب ظهر امروز یکشنبه در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شهر اهواز اظهار کرد: دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حمایت از تجزیه طلبان قصد ضربه زدن به میهن اسلامی داشت، اما با استقامت و پایداری مردم کشورمان این توطئه‌ها با شکست مواجه شد.
وی افزود: از سال ۱۳۵۹ جنگ تحمیلی را ضد کشورمان شروع کردند، اما با رشادت مردم خوزستان و ملت ایران، کشورمان پیروزمندانه دشمنان را شکست داد.
رئیس دیوان محاسبات کشور ادامه داد: دشمن در این سال‌ها با تحریم‌های گسترده، ایجاد فتنه‌های مختلف و جنگ ترکیبی قصد مقابله با ایران اسلامی را دارد، اما با حضور گسترده مردم کشورمان این توطئه‌ها خنثی شده است.
وی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: مردمی سازی اقتصاد و اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی از دیگر تأکیدات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی است که باید از سوی مسئولان هر چه بیشتر مورد توجه قرار گیرد و دولت نقش نظارتی در اقتصاد داشته باشد.
 
https://deyarkaroon.ir/vdcjthevmuqeytz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما