شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳
کد مطلب : 109317
جالب است ۰
وزیر آموزش و پرورش گفت: در دولت مردمی و انقلابی سیزدهم استان‌های کشور به کارگاه‌های مدرسه‌سازی تبدیل شدند.
 ایرنا رضامراد صحرایی روز شنبه در حاشیه افتتاح یک مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در اهواز بیان کرد: هدف اصلی سفر به خوزستان دیدار با دانش‌آموزان حاضر در اردوهای راهیان نور بوده است.
وی گفت: در خوزستان اقدامات بسیار خوبی برای برگزاری اردوهای راهیان نور و پیشرفت انجام شده و خدمات رسانی به زائران بسیار خوب انجام می‌گیرد.
صحرایی با بیان اینکه خوزستان در حوزه مدرسه‌سازی عملکرد بسیار خوبی دارد افزود: مدرسه‌سازی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است و همواره بر توسعه فضاهای آموزشی کشور تاکید شده است.
طبق گفته مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در دولت سیزدهم یکهزار و ۵۰۰ کلاس درس در استان ساخته شده است.
وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: مدارسی که در این دولت ساخته شده قابل مقایسه با دولت‌های قبلی نیست که نشان دهنده اهتمام دولت مردمی سیزدهم بر امر مدرسه‌سازی است.
وی تاکید کرد: فضای مناسب در تحصیل و فعالیت دانش آموزان و معلم‌ها اثر مثبت دارد .
درادامه این آیین استاندار خوزستان بیان کرد: توسعه مدرسه‌سازی در خوزستان قطعا بر رشد و افزایش کیفیت آموزش به دانش‌آموزان تاثیر مثبت دارد.
علی اکبر حسینی محراب تصریح کرد: امید است با این نهضتی که خیران و آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه در استان شروع کرده است خوزستان به رتبه‌های علمی بالا در کشور دست یابد.
به گزارش ایرنا، در دومین روز از سفر وزیر آموزش و پرورش به خوزستان مدرسه ۶ کلاسه خیرساز "حاجیه خانم شکوه اقدس حریری" با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در منطقه آسیاباد اهواز افتتاح شد.
وزیر آموزش و پرورش از روز گذشته در سفری ۲ روزه برای بازدید از یادمان‌های شهدا در خرمشهر و منطقه اروند و دیدار با دانش‌آموزان در کاروان‌های راهیان نور و حضور در چند نشست وارد خوزستان شد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdciz3azyt1aup2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما