شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۷
کد مطلب : 109290
جالب است ۰
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز، محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را در شهر اهواز اعلام کرد.
 خبرگزاری مهر، سرهنگ بهروز حسنوند تصریح کرد: در راستای برقراری نظم و امنیت و جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه مشکلات ترافیکی و راه بندان در راستای تسهیل برای تردد شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن محدودیت‌های ترافیکی در شهرستان اهواز اعمال خواهد شد.
وی افزود: این محدویت‌ها شامل میدان ساعت به سمت میدان مولوی، همه معابر منتهی به میدان مولوی و پل چهارم، خیابان آزادگان جنوبی از میدان شهدا به سمت سه راه آزادگان، کلیه معابر منتهی به خیابان‌های سلمان غربی و شرقی، خیابان شریعتی شمالی از تقاطع امام به سمت تقاطع سلمان فارسی، خیابان شریعتی جنوبی از نبش خیابان کافی به سمت تقاطع سلمان فارسی است.
وی ادامه داد: رانندگان می‌توانند از مسیرهای جایگزین شامل بلوار شهید مدنی مسیر شمال به جنوب و بالعکس، خیابان زند مسیر شرق به غرب و غرب به شرق، بلوار آیت الله بهبهانی مسیر شمال و بالعکس، خیابان طالقانی مسیر شرق به غرب و خیابان رستگاری مسیر شرق و بالعکس استفاده نمایند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز بیان کرد: از ساکنانی که در محدوده طرح ترافیکی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر اهواز هستند درخواست می‌شود از پارک خودروهای خود از ساعت ۲۳ فردا شنبه ۲۱ بهمن ماه در این مسیرها خودداری کنند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdci33azut1aur2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما