جمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
کد مطلب : 109268
جالب است ۰
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی از اواخر روز شنبه هفته آینده وارد استان می‌شود و با رگبار و رعد و برق همراه است.
به گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری روز پنجشنبه بیان کرد: این سامانه تا اواسط روز دوشنبه سبب رگبار و رعد وبرق وزش بادهای متوسط، تندباد لحظه‌ای به ویژه در نیمه جنوبی، احتمال بارش برف در ارتفاعات و ریزش تگرگ در برخی نقاط استان خواهد شد.
وی افزود: براساس نقشه‌های پیش‌یابی تا اواسط روز شنبه جوی نسبتا پایدار برای استان قابل انتظار است که سبب افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی استان خواهد شد.
سبزه زاری ادامه داد: تا روز شنبه روند افزایش دما درسطح استان پیش‌بینی می‌شود و همچنین شمال خلیج فارس طی امروز و فردا در برخی از ساعات نیمه مواج است.
مدیر کل هواشناسی خوزستان اظهار کرد: در شبانه روز گذشته امیدیه با ۲۲ و ایذه با ۰.۷ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان گزارش شده اند و حداکثر دمای اهواز به ۲۱.۵ و حداقل به ۷.۸ درجه سانتیگراد رسیده است.
بر اساس این گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان روز گذشته در اطلاعیه‌ای نسبت به ورود سامانه بارشی و رعد و برق از اوایل هفته آینده در استان هشدار سطح زرد صادر کرده است.
https://deyarkaroon.ir/vdcd9n0fjyt0zx6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما