جمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۲
کد مطلب : 109261
جالب است ۱
مراسم غبارروبی  مزار شهدای انقلاب اسلامی در بهشت آباد اهواز، با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ، هنرمندان و جمعی از اهالی رسانه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر  برگزار شد.

به گزارش  دیارکارون  ؛ مراسم غبارروبی  مزار شهدای انقلاب اسلامی در بهشت آباد اهواز  با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان و حوزه هنری برگزار شد. در این مراسم، حسن نورانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، به حضور حاضران خصوصاً خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفت و از انقلاب اسلامی که در تمام جوانب معجزه آسا بود و تحت تأثیر قرار گرفتند، یاد کرد.

وی اظهار کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، بسیاری معتقد بودند که نمی‌توان به  انقلاب در کشور دست یافت و می‌گفتند با کدام ارتش، نیرویی و افرادی می‌خواهید انقلاب را انجام دهید. اما با حکمت و فرمان امام خمینی (رحمت الله علیه)، این انقلاب با تعداد کمی نسبت به سایر انقلاب‌های جهان، پیروز شد.

نورانی بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب، نیز برخی افراد می‌گفتند که نمی‌توانید کشور را مدیریت کنید و تا یک ماه دیگر بر جای نمی‌مانید؛ اما این شعارها تکراری شدند و الان در سال چهل و پنجم از شکوهمندی انقلاب اسلامی قرار داریم و این موفقیت را جشن می‌گیریم.

وی افزود: با یاری خداوند و با تقویت نیروی انقلابی و با تلاش ایثارگران، در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری نیز آرمان‌های انقلابی و اصول و وصیت‌های شهدا را دنبال خواهیم کرد. همچنین، بر اساس توصیه مقام معظم رهبری، انتخابات را به عنوان فرصتی برای شرکت و تأثیرگذاری در مسیر انقلاب معرفی کرد.

نورانی در پایان، از تمامی همکاران و افرادی که در برگزاری مراسم غبارروبی سهیم بودند، تشکر و قدردانی کرد.

نورانی در سخنان خود به برکت و شکوه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اهداف و آرمان‌های انقلاب در طول چهل و پنج سال گذشته به واسطه خون پاک این شهیدان و ایمان و تلاش مردم، تحقق یافت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان افزود: در راستای ادامه راه شهدا و پاسداشت ارزش‌های انقلاب، همچنان باید توجه و تلاش فراوانی باید در توسعه کشور سهیم باشیم.

در ادامه این مراسم، حاج عیدی فعال، یکی از فعالان انقلابی حاضر در مراسم، خاطراتی از زمان انقلاب  یادآوری کرد و در ادامه، گروه سرود علامه امینی از شهرستان هویزه به اجرای سرودها پرداختند.
https://deyarkaroon.ir/vdcg3y9qqak9zx4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما